Buharlı Far Temizleme Ürünü Ne İşe Yarar?

Zamanla farlarınızda matlaşma ve çizikler meydana gelebilir. Bu görünüm aracınızı eski ve yıpranmış göstermesini yanı sıra aslında tehlike de arz edebilir. Çünkü matlaşmış bir farın ışık gücü de bir o kadar azalır. Yeterli ışık gücü olmaması özellikle de gece yapılan ve uzun süreli yolculuklar için tehlike oluşturabilir. Hem aracınızın görüntüsünü daha estetik hale getirmek için hem de trafikte tehlikeli bir durumla karşılaşmamak için buharlı far temizleme ürünlerini kullanabilirsiniz. 

Far temizleme ısıtıcısı hem farlarınızı parlatır hem de oluşan matlığın giderilmesi ile beraber farlarınızın daha iyi ışık gücüne ulaşmasına yardımcı olur.  Farlarınızın üzerinde oluşan leke ve çiziklerin de giderilmesini sağlayan buharlı far temizleme fiyatı açısında da avantajlı bir üründür. Uzun süreli kullanım imkanı da sağlayan 

buharlı far temizleme ürünü sayesinde kısa sürede yüksek etkili sonuçlar alabilirsiniz. Pahalı ve uzun süreli far temizleme ısıtıcısı veya işlemleri yerine kolayca kullanabileceğiniz buharlı far temizleme ürünü size hem zaman hem de para tasarrufu sağlar. 

Tüm araçların daima ihtiyaç duyacağı buharlı far temizleme ürünü 8 parçadan oluşmaktadır. Set içerisinde; 1 adet far temizleme solüsyonu, 3 adet kademeli zımpara, 1 adet mikrofiber bez, 2 adet huni ve far temizleme solüsyonunun buharını kullanabilmeniz için de ısıtıcı bulunmaktadır. Ayrıca bu buharlı far temizleme setinin içinde bulunan solüsyonu 30-35 defa farlarınızı temizlemek için kullanabilir ve tasarruf edebilirsiniz. 

Buharlı Far Temizleme Ürünü Nasıl Kullanılır?

Son derece pratik ve hızlı bir kullanıma sahip olan buharlı far temizleme seti ile farlarınızı ilk günkü haline dönüştürebilirsiniz. İlk olarak buharlı far temizleme setinin içinden çıkan kademeli zımparalardan ilki ile farları zımparalamak gereklidir. Setin içinde yer alan kademeli zımparalarla farlara su dökerek zımparalamanız önemlidir. Ardından setin içindeki mikrofiber bez ile farları kurulamanız gerekmektedir. Far temizleme ısıtıcısı içine yaklaşık yarım çay bardağı kadar solüsyon ekleyerek huni ile ağzını kapatmanız ve yaklaşık 7-8 dakika beklemeniz gerekmektedir.  Cihazdan buhar çıkmaya başladığında huninin ucu far yüzeyine temas etmeyecek şekilde, yalnızca solüsyon buharını tutmanız yeterli olacaktır. 

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir