Bebeğiniz için bebek havlusu seçerken alacağınız havlunun üretim materyaline dikkat etmeniz önemlidir. Plastik ve kanserojen içeren bebek havlu ürünleri bebeğiniz için sağlıklı bir seçim olmayacaktır. Kimyasal içeren kumaşlar bebeklerin cildine zarar vereceği gibi aynı zamanda da uzun süreli bir kullanım imkanı sağlamaz. Kalitesiz ve sağlıksız kumaşlardan üretilen bebek havlu seti ürünleri kısa sürede yıpranmanın yanı sıra aynı zamanda da yeteri kadar suyu içine hapsedemez ve kurulanma işlemi sırasında fayda sağlayamaz. Bu nedenle de bebek havlusu seçiminizde kumaş kalitesi önemli bir yere sahiptir. Ayrıca sıkça tüylenen ve iplikleri dökülmeye müsait kumaş türlerindeki bebek havlu ürünleri de bebeğinizde alerjiye neden olabilir.

Bebek Havlusu Nasıl Yıkanmalıdır?

Bebek bornoz ve havlusu yıkarken yeterli hijyeni sağlamak çok önemlidir. Öte yandan özellikle de bebek bornozu kullanıldıktan sonra kesinlikle kurutulmalı ve havalandırılmalıdır. Islak kalan bebek havlu üzerinde bakteri üremesi çok daha hızlı ve olağandır, bu nedenle de bebek havlu seti ve bornozlar en iyi şekilde sterilize edilmeli ve kurutulmalıdır. 

Bebek banyo havlusu yıkarken kullanacağınız temizlik maddelerinin kimyasal ve parfüm içermemesine dikkat etmeniz gerekmeketedir. Bu tip kimyasal içeren çamaşır temizleme ürünleri, cilt sağlığına zarar vereceğinden dolayı bebeğinizin hassas cildi ile teması olan hiçbir giyim ya da bebek havlu ürününün doğal olmayan çamaşır temizleme ürünleri ile yıkanmaması gerekir. 

Bebek Havlu Modellerine Göz Atın

Bebek havlusu modelleri
bebeğiniz için birçok farklı şık ve rahat tasarımlara sahiptir. Özellikle de bebek bornoz çeşitleri, ılık ve rahatlatıcı bir banyo sonrası bebeğinizi yumuşacık saracak birçok farklı model ile sizlerin beğenisine sunulmakta. Bebeğiniz için en sağlıklı ve doğal kumaşlardan üretilen bebek banyo havlusu çeşitleri sayesinde bebeğinizin duş sonrası rahat etmesini sağlayabilirsiniz.

Ayrıca son derece estetik ve modern tasarımlar ile özele üretilen bu bebek bornoz ve havlu çeşitlerine en uygun fiyat avantajları ile de sahip olabilirsiniz. Aradığınız birçok farklı bebek havlu seti ve bornoz modelleri, en uygun fiyatlar ile Ciciş Bebe’de sizleri bekliyor!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir