YÜZ MASAJ ALETİ İLE CANLILIĞINIZI VE ENERJİNİZİ YENİDEN KAZANIN

YÜZ MASAJ ALETİ

Yüz masaj aleti, ortaya çıkardığı mucizevi etkiler nedeniyle son dönemlerin en çok tercih edilen ürünleri arasında yer almaktadır. Saymakla bitmeyen yüz masaj aleti faydaları, yenilenen ve canlanan bir çehre yaratılmasına katkı sağlamaktadır. Uygun göz çevresi masaj aleti, standartlara uygun kullanım ile yılların izlerinin kısa süre içinde silinmesine imkân tanımaktadır. Uzakdoğu geleneksel tıbbının en etkili yöntemi de akupunktur yüz maskesi ile evlerinize gelmektedir.

Yüz Masaj Aleti Nasıl Kullanılır?

Yüz masaj aleti, belirlenen bölgelere titreşim uygulayarak, hücreleri uyarmaya ve güçlendirmeye yaramaktadır. Uygulama sürecinde titiz davranılması masaj aletinin etkilerinin artmasına imkan tanıyacaktır. Öncelikle uygulamadan önce yüzün temizlendiğinden emin olunmalıdır. İşlem öncesi ılık suyla yüzün yıkanması, seansın daha verimli geçmesi açısından son derece önemli bir detay olarak kabul edilmektedir. 

Yüz masaj aleti faydaları, uygulama sırasında temizleme jeli kullanımı ile üst seviyeye taşınmaktadır. Bu sayede masaj aleti yüzü yormadan etki edebilecektir. Masaj aleti ile jelin tüm yüze yayıldığından emin olmak gerekmektedir. Jel, masaj aleti baskısının can yakan seviyeye yükselmesinin önüne geçerken, aynı zamanda tüm bölgenin de işlemden geçirildiğinden emin olmanızı sağlayacaktır. 

Yüz masaj aleti kullanımının püf noktalarından biri de aynı bölgede uzun süre kalmamaktır. Dairesel hareketler ile yüzdeki kaslar uyarılmalı ve kısa sürede başka bir bölgeye geçilmelidir. 

Akupunktur yüz maskesi de benzer bir mantık ile çalışmaktadır. Uzakdoğu geleneksel tıbbının efsane yöntemi sayesinde yüzde belirlenen bölgelere uygun olarak yerleştirilen akupunktur yüz maskesi, regülatör sayesinde hücreleri uyararak, yenilenmelerini sağlamaktadır.

Özellikle göz çevresi masaj aleti kullanımı son derece titizlik gerektirmektedir. Yüzdeki en hassas nokta olan göz çevresi masaj aleti baskısına uzun süre direnç gösteremez. Çok hafif ve kısa süreli uygulamalar ile bölgenin uyarılması yeterli olacaktır. Çok fazla güç kullanılması ve belirli bir noktada uzun süre kalınması, göz çevresinde ekstra renk değişimlerine yol açacaktır.

Yüz Masaj Aleti Faydaları Nelerdir?

Yüz masaj aleti faydaları son derece geniştir. Öncelikle titreşimleri sayesinde yüzdeki kan dolaşımını hızlandırmaktadır. Bu, yüz hücrelerini daha fazla kan, doğal olarak daha fazla oksijen taşınması anlamına gelmektedir. Oksijen, hücrelerin canlı olması için son derece önemlidir. Bu sayede göz altı torbaları ortadan kalkmakta, oluşan kırışıklıkların önemli ölçüde azalmasını sağlamaktadır. 

Siz de yüzünüzün yılların etkisinden kurtulmasını istiyor, uygun masaj aleti seçenekleri üzerinde duruyorsanız, Lebody ürünlerini incelemenizde yarar olacaktır. 

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir