ALTIN KÜPE MODELLERİ KULAKLARINIZA ÇOK YAKIŞACAK

Altın küpe modelleri, çok uzun yıllardan beri kadınların güzelliklerini ve zarafetlerini pekiştirdikleri takı olarak kabul edilmektedir. Çok farklı modellerde tasarlanan modeller arasında figürlü küpe ve nazar boncuklu küpe öne çıkarken, düşme ve kaybolma endişesi yaşamak istemeyen kadınlar için vidalı küpeler tavsiye edilmektedir. 

Altın küpe modelleri, takanın yaş grubu ve tazına göre değişkenlik göstermektedir. Kız çocuklarının ilk takısı olarak dikkat çeken küpe modelleri için farklı yaşlarda farklı tasarımlar ön plana çıkmaktadır. 

Bebeklerin İlk Takısı Nazar Boncuklu Küpe

Kız çocuklarının doğumlarının ardından kullanmaya başladıkları ilk takılardan biri olan modeller arasında nazar boncuklu küpe öne çıkmaktadır. Bebeğin küçük yaşlarda kulağının delinmesi bir gelenek haline gelmektedir. Bebeğin ilk takısı olan küpe için de nazardan korunmasına katkı sağladığına inanılan nazar boncuklu modeller tercih edilmektedir. Hemen hemen her küçük kız bebeğin kulağında nazar boncuklu küpe görmek mümkündür. 

Vidalı küpeler farklı yaş gruplarından kadınlar tarafından da tercih edilse de genellikle küçük çocuklar için kullanılan modeller arasında yer almaktadır. Küçük çocukların kulaklarındaki küpeler ile sık sık oynama ve çıkarma alışkanlıkları vardır. Bu gibi durumlarda küpenin düşmesi ve kaybolması kaçınılmaz olacaktır. Ebeveynler, çocuklarının ilk küpelerinin kaybolmaması için bazı önlemler almaktadırlar. Bunların başında da vidalı küpeler gelmektedir. 

Kız Çocukları Büyüdükçe Figürlü Küpe Modelleri Devreye Girmektedir

Kız çocukları büyüdükçe, nazar boncuklu ve vidalı modellerin yerini figürlü küpeler almaktadır. Bu alanda geniş bir ürün yelpazesi bulunması, farklı model ve tasarımların genç kızlara sunulması anlamına gelmektedir. Genç kızlar dönemin revaçta olan figürlerinin yer aldığı, moda haline gelen modeller ile farklı bir şıklık ortaya koymaktadır. 

Figürlü küpe modelleri, birçok kıyafet ile son derece uyumlu bir kombin oluşturmaktadır. Günlük yaşam için sade tasarımlar ön plana çıkarken, mezuniyet ya da farklı partiler için ışıltılarını yükseltecek, dikkat çekici tasarımları tercih etmektedirler. 

Siz de altın küpe modelleri arıyor, kendinizin ya da kızınızın şıklığını artıracak küçük dokunuşlar yapmak istiyorsanız, Altıntaş Online modellerini incelemenizde yarar olacaktır. 

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir