SEZONUN BEĞENİLEN BEBEK TULUM MODELLERİ

BEBEK TULUM MODELLERİ

Bebek tulumları yeni anne olma heyecanını yaşayan birçok anne için oldukça önemli bir konudur. Her anne hem çocuğunun sıcak kalmasını dem de son moda trendine uygun olmasını ister. İşte burada yılın en popüler bebek kıyafetleri arasında bebek tulum modelleri karşınıza geliyor. Burada tek parça tulumlar, zarf modelli tulumlar ve 2 parça tulum modelleri olarak birçok tulum seti karşımıza çıkıyor.

Bebek tulum seti soğuk mevsimlerde çocuk gardırobunun ayrılmaz bir parçası olarak yerini aldı. Bu tulumlar, bebekleri soğuktan ve rüzgârdan tamamen korumasının yanı sıra sırtı ve beli kapattığı için anneler tarafından özellikle tercih edilen bir dış giyimdir.

Bebek Tulumu Seçerken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Bebeğinize en iyi tulumu almanız için göz önüne almanız gereken ilk kriter kesinlikle mevsim olmalıdır. Eğer ki sonbahar mevsiminde en havalı bebek tulum modelleri arıyorsanız, kesinlikle polar veyahut ince sentetik olanları tercih etmeniz gerekmektedir.

Bebek tulumları genellikle doğal ya da sentetik olarak 2 ayrı yalıtım malzemesinden yapılmaktadır. Doğal yalıtımlı tulumlar genellikle en şiddetli soğuklar için kullanılmaktadır. Bu nedenle ülkemizde oldukça az tercih edilmektedir. Sentetik yalıtımlı olanlar ise ısıyı vücut içerisine mükemmel şekilde hapsetmektedir.

Bebek tulumu seçerken bakmanız gereken bir diğer kriter ise bebeğinizin yaşı. Genellikle üreticiler 3 yaş altındaki bebeklerin hızlı gelişim sağlamasından ötürü normalden 2-4 cm daha büyük bebek tulum seti tercih etmenizi önermektedir. Bununla beraber tulum içerisine giyilen kıyafet de önemlidir. Burada bebek kıyafetleri pamuk olarak tercih edilmelidir.

Bebek Tulum Fiyatları

Bebeğinize tulum seçerken bebeğinizin yaşının ve tulumun yapısının ne kadar önemli olduğundan söz etmiştik. Bebek tulum fiyatları da bu duruma göre şekil almaktadır. Genel olarak bebek tulum fiyatları ürünün yapısına, imalat malzemesine, dolgu yapısına ve boyutuna göre değişkenlik gösterebilmektedir. Burada oturduğunuz şehrin hava koşullarına göre bebeğinize en uygun tulumu tercih edebilirsiniz. Bu kışa bebeğinizi hem modaya en uygun şekilde giydirip hem de sımsıcak tutmak istiyorsanız Koza Bebek tam size göre.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir