TAŞLI BABET MODELLERİ İLE NASIL ÇANTALAR TAKILIR?

KADIN BABET MODELLERİ

Kadında bir balerin zarafeti ve şıklığı yaratan babet ayakkabı, her kadının gardırobunda mutlaka bulunan modeller arasında yer almaktadır. Kadın babet ayakkabılarda aradığı şıklık ve rahatlığı birlikte bulabildiği için tercih etmekte, özellikle çanta kombinlerinde mükemmel bir sonuç ortaya çıkardığı için vazgeçememektedir. Sade bir gece kıyafeti ile taşlı babet ilişkisi, benzer motiflerde bezenmiş bir çanta ile son derece havalı bir kombin ortaya çıkarmaktadır. Eğer tercih deri babet modelleri arasından yapılacaksa, o zaman aynı renklere sahip bir çanta kullanılması yararlı olacaktır.

Her Kadın Babet Ayakkabı Rahatlığını Yaşamaya Hakkı Var

Her kadının ayaklarını rahat ettirecek babet ayakkabı deneyimini şamaya hakkı vardır. Ancak, kadınlar için rahatlık ile birlikte kombin şıklığı da aynı derece önemli kabul edilmektedir. Ayakkabıda rahatlık dendiğinde akla gelen ilk ürünlerden biri olan kadın babet modelleri, birçok çanta modeli ile şık kombinler oluşturması açısından da tercih edilmektedir. Babet ve çanta uyumu yakalamak için bazı kriterlere dikkat etmekte yarar olacaktır. Bunlar, renk, desen ve model olarak öne çıkmaktadır. 

Taşlı babet modelleri genellikle şık davetler, uzun süre ayakta kalınması gereken etkinlikler için tercih edilmektedir. Kadının uzun süre ayakta durması son derece rahatsız edici bir durum olarak öne çıkmaktadır. Bu süreçte ayakları babet ile rahat ettirebileceğini bilen kadın tercihini de ona göre yapmaktadır. 

Taşlı babet ayakkabı modelleri ile çanta uyumunu yakalayabilmek için öncelikle her iki ürünün de aynı renklerde olmasına dikkat edilmelidir. Mümkünse aynı malzemenin kullanıldığı ayakkabı ve çanta ilişkisini hafif dokunuşlar ile hareketlendirmekte yarar olacaktır. Kadın babet modellerine ilave edilen taşlar ya da farklı aksesuarların benzerlerinin çantada kullanılarak hareketin sağlanması, özellikle davetlerde göz kamaştıran bir şıklık ve zarafet ortaya koyacaktır. 

Baskın Renkli Kadın Babet ve Çanta Modelleri Birlikte Seçilmeli

Baskın renkli babet ayakkabı ya da çanta yapımı yapılırken dikkat edilmesi gereken en önemli unsur renk uyumu olmaktadır. Ayrı ayrı alınan ürünlerde ortaya çıkabilecek ton farklılıkları, baskın renk nedeniyle göze çarpacak, yaratılmak istenen etki ortadan kalkacaktır. Özellikle deri babet modelleri için farklı renklerin aynı anda, farklı desenler olarak kullanılması yaygın bir çalışmadır. Deri babet modelleri için kullanılan ana renk, çanta tercihinde ara renk olarak seçilmelidir. Ayakkabının ara renklerinden herhangi biri de çantanın ana rengini oluşturmalıdır. Bu sayede benzer renklerin zıt uyumu yakalanmış olacak, ortaya son derece şık ve kıskanılacak bir kombin çıkacaktır. 

Ayak sağlığını ve rahatını düşünenler için en uygun seçenekler DGN Online tarafından sunulmaktadır. 

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir