ALTIN NİŞAN YÜZÜKLERİ ALIRKEN DİKKAT ETMENİZ GEREKEN 3 KRİTER

ALTIN NİŞAN YÜZÜKLERİ

En özel günlerinizde sevginizin ve aşkınızın bir simgesi olarak taşıdığınız altın nişan yüzükleri oldukça dikkatli bir şekilde seçilmelidir. Dikkat etmeniz gereken en önemli 3 kriteri şimdi sizlerle paylaşıyoruz;

1- Öncelikle satın alacağınız altın yüzük kesinlikle parmak ölçünüz ile uygun bir bedene ve ebata sahip olmalıdır aksi takdirde günlük kullanımda yüzük parmağınızdan kolayca çıkıp kaybolabilir veya parmağınızı sıkıştırarak şişliğe ve bazı sağlık problemlerine sebebiyet verebilir. 

2- Altın yüzük modelleri seçerken dikkat etmeniz gereken bir diğer kriter ise ürünün gerçekten orijinal bir altın olduğundan emin olmanızdır. 

3- Doğru model seçimi nişan için satın alınan altın yüzük çeşitleri için oldukça önemli bir yere sahiptir. 

Altın Yüzük Modellerine Nasıl Bakım Yapılır?

Birçok farklı çeşide sahip olan altın yüzük fiyatları açısından elbette herhangi bir bijuteri aksesuarına göre yüksektir. Bu nedenle de satın alacağınız şık görünümlere sahip kalpli yüzük veya daha yaratıcı görünen bir yıldız yüzük gibi altın ürünleri doğru şekilde muhafaza etmeniz gerekir. Öte yandan altın nişan yüzükleri gibi günlük kullanılan yüzüklere de aylık bakım yapmak önemlidir. Altın yüzük modellerine bakım yapmak için mikrofiber toz emici bir bez kullanarak yüzüğü silmeniz ve aynı zamanda da ellerinizi kimyasal ürünlerle temizlerken yüzüğü kimyasallardan uzak tutmanız yeterli bir bakım olacaktır. 

En Şık Altın Yüzük Modelleri

İster hediyelik olarak isterseniz de günlük kullanım için tercih edebileceğiniz birçok farklı çeşitli altın yüzük modelleri bulabilirsiniz. Özellikle de sevgililer günü veya evlilik yıldönümü için tercih edebileceğiniz kalpli yüzük modelleri şık bir seçenek olacaktır. Ayrıca zarif ve hoş görünümü ile dikkat çeken nazar boncuklu yüzük modelleri de armağan olarak tercih edebileceğiniz zarif bir seçenektir. Tüm bunların yanı sıra günlük olarak yaratıcı bir tasarımla kullanılabilecek olan yıldız yüzük modelleri de dikkat çeken yüzük modelleri arasında yer almaktadır. Birçok farklı tasarıma ve modellere sahip altın nişan yüzükleri için de farklı seçimleri değerlendirerek en güzel ve en zarif tasarımları rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir