KAHVALTILARIN VAZGEÇİLMEZİ OMLET!

KARISIK OMLET

Her insanın sağlıklı bir şekilde beslenmeye ihtiyacı vardır, günün en önemli öğünlerinden biri olan kahvaltıda zeytin, peynir, söğüş tabağı ve omlet gibi yiyecekleri tüketmek gerekli vitamin, mineral, protein ve lif ihtiyacımızı karşılamanızı sağlar. Şehir yaşantısının getirdiği hareketli yaşam neticesinde zaman zaman kendimize düzgün bir kahvaltı için vakit ayırma imkanı bulamayabiliriz. Böyle zamanlarda lezzetli ve tüm gerekli gıdaları bir arada alabileceğimiz harika karışık omlet yapabilir ya da sipariş edebiliriz. Pratik bir seçenek olan omlet çeşitleri ile hem protein hem de vitamin ihtiyacınızı kolaylıkla karşılayabilirsiniz. Kendin mutfağınızda farklı omlet çeşitleri yapma imkanınız olmadığı zamanlarda parmak ısırtan lezzetleri ile ünlü olan firmamızdan paket servis hizmeti alabilirsiniz.

Sebzeli Omlet Meraklıları İçin Liva Shop ile Lezzet Kapınızda!

Mevsime özel sebzelerin kullanıldığı, kaşar peyniri ve çırpılmış yumurta ile hazırlanan, Akdeniz yeşillikleri ve chery domates ile servise hazır hale getirilen sebzeli omlet birkaç tık ile tüm lezzetiyle kapınızda! Sağlık için oldukça yararlı olan omlet ve sebzeli omlet 100 gramında sadece 180 civarı kalori bulundurmaktadır. Beslenmesine son derece özen gösterenlerin tercih ettiği sebzeli omlet çeşitleri az miktarda karbonhidrat, 8-10 gram protein, 17 ila 20 gram civarı yağ, 1 gram lif içermektedir. Bağışıklığı destekleyen mevsim sebzelerinin kullanıldığı omlet çeşitlerinde C vitamini de bulunmaktadır. Alanında uzman olan aşçılarımız tarafından hazırlanan leziz ve vitamin deposu ürünlerimiz için web sitemizi ziyaret edebilir hızlı ve kolay bir şekilde siparişlerinizi vererek alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

Farklı Omlet Çeşitleri Nelerdir? 

Tüm dünya mutfaklarında önemli bir rol alan omlet çeşitleri farklı coğrafyalara göre farklı omlet çeşitleri olarak karşınıza çıkabilir. Bir ana başlık olarak sebzeli omlet olarak adlandırılabilir olsa da sebzelere göre birbirinden tamamen farklı omlet çeşitleri görebilirsiniz. Örneğin herkesin bildiği mantarlı omlet de bir sebzeli omlet çeşidi iken tamamen başka bir lezzet olan fasulyeli omlet de sebzeli omlet kategorisinde bulunmaktadır. Salam sucuk pastırma gibi ürünlerin kullanıldığı omlet çeşitlerini bulunduğu gibi kaşar mozzarella, lor veya köy peyniri ile yapılan omletler de mevcuttur.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir