TESETTÜR GİYİM PARÇALARINDA ALT GİYİMİN ÖNEMİ BÜYÜKTÜR!

tesettür etek

Tesettür giyim dendiğinde akla gelen iki unsur görünmeme ve hatların belli olmaması olarak kabul edilmektedir. Bu iki unsurun yerine getirilmesinde üst kadar alt giyim parçaları da büyük önem taşımaktadır. Kadın bol paça pantolon ile oluşturduğu kombin ile rahatlık kazanmaktadır. Spor giyimi tercih eden kadın bol paça kot pantolon modelleri ile de aradığını bulabilmektedir. Pantolon dışında seçenek arayan kadınlar için tesettür etek modelleri de imdada yetişmektedir. 

Tesettür Giyim Tarzını Benimseyen Şık Kombinler Oluşturabilmekte

Tesettür giyim tarzını benimseyen kadın, son dönemlerde tesettür modasında yaşanan gelişim ile kabuğunu kırmakta, çok daha tarz kombinler oluşturabilmektedir. Modern giyimi benimseyen kadınlar kadar rahat hareket edemeseler de tesettür giyim tarzını sürdüren kadınlar için hazırlanan seçenekler son dönemlerde hayli genişlemiştir. Kadın bol paça pantolon ve etek modellerinde ortaya çıkan özel tasarımlar, tesettür şıklığının yakalanmasına imkan vermektedir. 

Tesettür tarzı giyinmeyi tercih eden kadın bol paça pantolon ile son derece şık kombinler oluşturabilmektedir. Pantolonun rahatlığı ve konforu sayesinde günlük yaşamın koşuşturmasına uyum sağlayabilen kadın, tunik, kazak ya da sweat ile son derece özel kombinleri de taşıyabilmektedir. Kadın bol paça kot pantolon ve sweat ikilisi hafta sonu gezileri ve günlük yaşam için son derece şık spor giyim tarzı yakalayabilmektedir. Kadın bol paça kot pantolon modelleri, doğa yürüyüşleri için de son derece ideal bir seçim olacaktır.

Tesettür Etek Modelleri ile İş Yaşamında Rahatlığı Yakalayın

Tesettür etek modelleri, iş yaşamında rahatlık ve şıklığı birlikte arayan kadınların vazgeçilmezleri arasında yer almaktadır. Bu modellerde öne çıkan unsur vücudu kapatma ve hatları gizleme olarak ön plana çıksa da şıklık da ihmal edilmemesi gereken bir unsur olarak kabul görmektedir. 

Tesettür etek modelleri için uzunluk son derece önemli bir detaydır. Genellikle topuk hizasına kadar uzanan bu modellerde genişlik ise titiz bir seçim gerektirmektedir. Vücut hatlarını belli etmeyecek kadar geniş olması gereken eteğin, salaş bir görüntü oluşturacak genişlikte de olmaması gerekmektedir. Siz de tesettür giyimin unsurlarını yerine getirebilecek şık pantolon ve etekler arıyorsanız, Tesettür Vagonu en doğru adres olacaktır.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir