ABİYE MODELLERİ NASIL KOMBİNLENİR?

tesettür abiye

Moda dünyasının parıldayan yıldızları olarak kabul edilen abiye modelleri, uygun kombinler oluşturulduğunda kadını organizasyonun yıldızı haline getirebilmektedir. Buna ulaşmanın yolu doğru abiye seçimi ile buna uygun aksesuarları kullanmak olmalıdır. Parıltılı ve ışıltılı bir tasarım olan tesettür abiye modelleri uygun ayakkabı ve çanta ile desteklenmelidir. Ayrıca uzun abiye elbiseler, belirli bir yaşın üzerindeki kadınların ortak tercihi olarak ön plana çıkmaktadır. 

Abiye Nasıl Kombinlenmelidir?

Günlük yaşamda kullanılan kıyafetler için tercih edilmeyen parıltılı, payetli, şifon ya da tül kumaşların vazgeçilmez olduğu abiye tarzı hem hazırlanması hem de taşınması son derece özel çaba gerektiren bir tarz olarak dikkat çekmektedir. Bu tarz kıyafetlerin şık kombinlerin bir parçası haline gelebilmesi titiz bir seçim gerektirmektedir. Öncelikle kumaş kalitesi, tarzı ve kıyafete hareket katan eklentileri kadının katılacağı organizasyona uygun olmalıdır. Burada renk seçimi son derece önemlidir. Genellikle belirli bir yaşın üzerindeki kadınların hakim renkleri kullanması daha genç olanların ise hem cüretkar hem de renkli tasarımları tercih etmesi sık karşılaşılan bir durumdur. 

Abiye modelleri kombinlerinde öne çıkan üç seçim bulunmaktadır. Bunlar; takı aksesuarları, çanta ve ayakkabı seçenekleri olarak öne çıkmaktadır. Kadının kullanacağı aksesuar seçimi kıyafet ile uyumlu olmalıdır. Abiye taşlı ve pullu bir model olarak seçilmişse, o zaman daha sade ancak şık kolye ve küpe kullanılması uygun olacaktır. Kıyafet sade ise o zaman aksesuarlarda biraz aşırıya kaçmakta, gösterişli takılar kullanmakta sakınca olmayacaktır. Tesettür abiye modelleri için küpe seçeneği ortadan kalkmaktadır. Bu sebeple tercihler; kolye, yüzük ve bilekliklerden yana kullanılabilir.

Uzun Abiye Elbiseler Ayakkabı Unsurunu Öne Çıkarmaktadır

Özel gece için tercih uzun abiye elbiseler yönünde kullanılmışsa, ayakkabı seçimi son derece büyük önem taşıyacaktır. Bileğin hemen üzerinde biten uzun abiye elbiseler ayakkabının çok daha dikkat çekmesine yol açacaktır. Ayakkabı seçiminin elbise ile hem renk hem de model olarak uyum göstermesi gerekmektedir. Bu unsur, özellikle tesettür abiye modelleri için geçerli bir kural olarak kabul edilmektedir. Siz de Hülya Keser abiye modelleri ile farkınızı ortaya koyabilirsiniz. Birbirinden seçkin ürünlere ulaşabilmek isteyenler için doğru adres Hülya Keser olacaktır.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir