HAVUÇ PANTOLON MODELLERİ NASIL KOMBİNLENİR?

PANTOLON MODELLERİ

Tesettür giyimde pantolon rahatlığı ve şıklığını yaşamak isteyen kadınların son dönemlerdeki en önemli tercihlerini havuç pantolon modelleri oluşturmaktadır. Bol ve boru paça pantolon modellerinden sıkılan kadınlar, havuç pantolon ile son derece şık kombinler oluşturabilmektedir. Bu tarz tesettür pantolon ile gömlek son derece şık kombinler oluşturmakta, tunik seçimi de ciddi anlamda değerlendirilmektedir. 

Havuç Pantolon Modelleri ile Şık Kombinler Oluşturmak Mümkün

Havuç pantolon modelleri ile şık kombinler oluşturmanın çok fazla yolu bulunmaktadır. Günlük yaşamda bol ve boru paça pantolonlardan sıkılan kadınlara farklı bir tarz sunan bu tasarımlar sayesinde son derece şık bir görünüme kavuşmaktadır. Günlük yaşamda rahatlık ve şıklık kazandıracak havuç pantolon ile farklı kombinler oluşturmak mümkün olmaktadır. Hem sade hem de sportif bir görünüm imkanı sunacak olan bu kombin, özellikle genç kadınların öncelikli tercihleri olmaktadır. Gömlek yerine uzun floş krep tunikler de farklı bir tarz oluşturulmasına imkan tanımaktadır. 

Havuç pantolon modelleri ile sportif bir görünüm kazanmayı amaçlayan kadınlara yönelik kombin önerilerinde ise baskılı ve dökümlü penyeler ilk sırayı almaktadır. İki ürünün muhteşem buluşması kadına sportif bir tarz kazandıracaktır. Yaldızlı baskılı tunik modelleri de sportif şıklığı tamamlayan unsurlar olarak kabul edilmektedir. 

Havuç Pantolon Gece Kıyafeti için de Şık Alternatifler Sunmakta

Günlük yaşamın yanı sıra özel geceler ve davetlerde de pantolon kullanmayı tercih eden kadın için de farklı alternatifler bulunmaktadır. Bu tür etkinliklerde etek giymek istemeyen kadınlar havuç pantolon ve basic ceket uyumu ile mükemmel bir şıklık yakalamaktadır. Üst giyim olarak basic yerine blazer ceket tercih eden kadın, tesettür pantolon ile son derece tarz bir görünüme kavuşabilecektir. Pantolon ve ceket kombininin tamamlanması için birkaç küçük dokunuşa daha ihtiyaç duyulmaktadır. Bunların başında gelen ayakkabı seçiminde hafif yüksek topuk tercihi doğru olacaktır. Kullanılacak çanta ile ayakkabının aynı renklerde seçilmesi, kombini tamamlayan sihirli bir dokunuş olarak kabul edilmektedir. Siz de tesettür pantolon modelleri ile hem günlük yaşamda, hem de özel günlerde şık kombinler oluşturmak istiyorsanız, Elören Giyim ürünlerini denemenizde yarar olacaktır. 

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir