GÖZLERİ KAMAŞTIRAN FAR PALETİ 

Gözünüze yeni bir ahenk katan  far paleti ile artık her şey daha farklı. Birbirinden farklı renklerin teninize uyumu hiç bu kadar göz kamaştırıcı olmamıştı. Bakışları üzerinize çeken  far paleti, birbirinden doğal renkleri sizlere sunarak güzelliğinize güzellik katıyor. Eşsiz renk tonları ile diğer far paletlerinden onlarca basamak üste olan far paleti, sizi özel hissettiren yegane makyaj malzemesi oluyor. Göz farı kategorisinde üst sıralarda bulunan Lebody’nin far paletleri sizlerin beğenisine sunuluyor. 

Mat Far Paleti İle Diğer Far Paletlerinin Farkı 

Mat far paleti, hem renk olarak hem de doğallık yönünden diğer göz farı paletlerinden birkaç adım öne çıkıyor. Canlı dokusu ve kolay kullanılabilirliği ile mat far paleti, sizleri far paleti alırken seçim yapma konusunda hiç de zorluk yaşatmayarak doğru tercihi yapmanıza olanak sağlıyor. Renkleri ve doygunluğu ile mat far paleti, sizlerin güvenini sarsmayarak huzur dolu bir kullanım olanağı sağlıyor.  

En Yeni Far Paleti Trendleri

En doğru rengi bulmanız Lebody’nin sitesinde bulunan far paleti veya paletleriile mümkün. Göz kamaştırıcı parıltısıyla yaz makyaj trendleri arasında en güzel far paleti renklerini bulabilirsiniz. Öyle ki baharın esintisi, yaz makyajı trendleri de en çok tercih edilen mevsim renkleri konumunda.  

Far Paleti Renkleri

Baharın huzurlu havasını far paleti sayesinde hissetmek mümkün. En doğru tercihler en doğru renklerle yapılır. Bahar tonlarına uygun far paleti sizlere taze ve canlı renklerle göz makyajınızda zirveye ulaştıracak. Kahverengi ve kırmızı tonları bu far paleti sayesinde sizlere sunuluyor. Mat bir bej, inci tanesi gözleriniz için inci parıltısı ya da tazeliği ve canlılığıyla bizleri mest eden şeftali renginin dokusunu gözlerinizde görmeniz mümkün. Karşı tarafı kendinize aşık etmek istiyorsanız bu renk paleti sizler için yapılmış. Derin ve şehvetli görüntüsü ile kahve tonları veya mercan parıltısı ile karşı tarafın nutkunun tutulması içten bile değil. Bir far paleti sizlere göz farı ile tatmin etse de renklerinin farklı şekillerde kullanımı mevcuttur. Yumuşak bir mercan rengini veya güzel bir şeftali rengini yüzünüze allık olarak kullanabilirsiniz. Far paleti seçeneklerimizi görmek için Lebody adresimize bekliyoruz. 

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir