Bebeklerin hassas ciltlerine yakışır doku da bebek bornoz takımı modellerimiz sizler için özenle üretildi. Temiz bir duş sonrası bebeğinizin yumuşak tenine, en az onun kadar yumuşak dokuda ürünler tercih edilmesi gerekir. Bu noktada bizler, tüy kadar yumuşak yapıya sahip ürünlerimizi sizlerle buluşturmak için çalışıyoruz. 

Cicisbebe Kız Çocuk Bornoz ve Erkek Çocuk Bornoz Seçenekleri

Civciv nakışlı keseli bebek havlu seti modelimiz hem kız hem erkek bebekler için tercih ediliyor. Erkek bebekler için özel olarak ürettiğimiz bebek bornoz seti olan tavşanlı modelimizi incelemenizi tavsiye ederiz. Bu bebek bornoz seti tam olarak 4 parçadan oluşmakta. Tavşan işlemeli bornozu, kurulama havlusu, baş havlusu ve pamuklu banyo terliği ile sevimli bu çocuk bornoz setini tercih edebilirsiniz.

Kız bebekler için en çok sevilen ve tercih edilen bebek bornoz modelimiz pembe uyuyan tavşana da mutlaka göz atmalısınız. Mavi tavşanlı sette olduğu gibi bornoz, kurulama havlusu, baş havlusu ve banyo terliği olarak 4 parçadan oluşan kız çocuk bornoz takımı modelimiz de son derece şık ve sevimli. 

Bebeklerine bornoz tercih etmek istemeyen anneler için sitemizde bebek havlu seti modellerine de yer verdik. Civciv nakışlı sarı ve turuncu tonların uyumunu bir arada bulabileceğiniz şirin bir tercih yapabileceğiniz gibi, tavşan desenli tek havlu modellerimize de göz atabilirsiniz. Bebeğinizin yumuşacık cildine özel olarak tasarlanan havlu ve bornozlar ile banyo sonrası keyfin tadını çıkarabilirsiniz.

Bebek Bornoz Takımı Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler 

Anne ve babalar için bebek bornoz takımı alırken dikkat etmesi gereken bazı durumlar vardır. Bebek bornoz ve tekstil ürünlerinin bebeğinizin hassas cildine özel olarak üretilmiş kumaş ve malzemelerden yapılması gerekir. Bebek bornozları arasından seçim yaparken havlusunun tamamen pamuk, bambu ya da ipek olmasına özen göstermeniz gerekir. Yapacağınız doğru tercihler ile birçok alerjik rahatsızlığın ve cilt tahribatının önüne geçebilirsiniz. 

Bebek Bornoz Takımı Fiyatları

Bebekleri için ürün alan anne ve babalar için ürünlerin kalitesi kadar fiyatı da önemlidir. Sizler de kaliteyi uyguna almak istiyorsanız Cicisbebe sitemizi ziyaret ederek birbirinden kaliteli bebek bornozu modellerine uygun fiyat seçenekleriyle ulaşabilirsiniz.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir