ESPADRİL SANDALET MODELLERİ İLE BALERİNLER GİBİ HİSSEDECEKSİNİZ

Yaz aylarında en çok kullanılan ayakkabı modellerinden biri espadril sandalet modelleridir. Espadril sandalet modelleri baharda ve yazın bu kadar çok tercih edilmesinin nedenlerine bakacak olursak hem çok rahat olması hem de çok fazla çeşit seçeneğiyle kıyafetle çok rahat uyum sağlaması gelmektedir. Yazın hemen hemen her kıyafetinizle çok şık bir şekilde kombin yapabileceğiniz espadril sandalet modellerinin yanı sıra 5 cm topuklu sandalet, 3 cm topuklu sandalet, çift bantlı terlik, parlak terlik ve tek bantlı terlik modelleri de sıklıkla kullanılmaktadır.

Ancak espadril sandalet, özellikle şort ve elbiseler için vazgeçilmez bir ayakkabı seçeneğidir. Yeter ki doğru kombinleyelim… Aksi takdirde güzel sandaletleriniz yanlış kombin kurbanı oluverir.

ESPADRİL SANDALET NASIL KOMBİNLERİM?

Sandaletleri en iyi spor parçalarla kombinleyebiliriz. Zaten yaz için en uygun tarzlarda bunlardır. Tabii ki spor parçalardan kastımız baştan aşağı her şey o şekilde olacak şeklinde değil. Tamamen spor giyinmek ile spor bir şıklık yaratmak aynı şey değil bence. İşte bu sandaletler tam da bu tarz kıyafetler için. Bu yüzden tişört, elbise, etek, şort, gömlek hemen hemen her türlü kıyafetlerle kombinleyebilirsiniz. Özellikle bantlı modeller en çok etek ve elbiselere daha çok yakışıyor. Pantolonlar için de bu tarz bantlı sandaletler tercih edilebilir; fakat kısa etek, şort gibi kıyafetlerde kusursuz bir görünüm elde edersiniz.

O zaman sandaletler etek, şort vb. parçalarla nasıl kombinlenebilir, onlara göz atalım…

ESPADRİL SANDALET VE ETEK KOMBİNİ

Espadril sandaletlerin yanı sıra özellikle bantlı 5 cm topuklu sandalet, 3 cm topuklu sandalet, etekler için çok uygun olacaktır. Özellikle bilekte biten sandaletlerle çok uyumlu bir kombin oluşturabilirsiniz. Eteğin boyu size kalmış, mini bir etekle de bu kombini oluşturabilirsiniz.

Maxi boy eteklerle sandalet giymek isterseniz, lace-up sandalet modellerinden yararlanabilirsiniz. Bu noktada dikkat etmeniz gereken en önemli şey renk uyumudur. Renk seçenekleri olarak genellikle bej, krem, kahverengi ve siyah gibi standart sandalet renklerinden bir tercih yapabilir ya da canlı renklerle tasarlanmış sandalet modellerinden yararlanarak dinamik görünen kombinler elde edebilirsiniz.

Kadın ayakkabı modelleri için hemen hemen aradığınız her şeyi bulabileceğiniz Still Durağı online mağazası içerisinden espadril sandalet, 5 cm topuklu sandalet, 3 cm topuklu sandalet ve bantlı-bantsız diğer yazlık terlik ve sandalet modellerine ulaşabilirsiniz. Şimdi daha yakından incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir