DOĞAL TAŞLARIN GÜCÜNDEN KOLYE MODELLERİYLE FAYDALANIN!

DOĞAL TAŞ KOLYE

Doğal taşlar kullanılarak tasarlanan kolye modelleri, kullanıcısına şıklığın yanı sıra birçok fayda sağlamaktadır. Estetik güzelliğe ek olarak kullanılan doğal taşın özelliklerine göre şekillenen bu aksesuarlarda kehribar kolye modelleri öne çıkmaktadır. Ametist kolye ve akik kolye modelleri de sıklıkla tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır.

Kolye modelleri, tasarımları ve kullanılan değerli taşlar ölçüsünde özellik kazanmaktadır. Kadınların vazgeçilmez aksesuarları arasında yer alan kolyeler, estetik güzelliklerinin yanı sıra kullanıcısına sağladığı yararlar ile de ayrılmaktadır. 

Kehribar Kolye Modelleri Öne Çıkmaktadır

Sahip olduğu özellikler ile kehribar kolye, değerli taş kullanılarak tasarlanan aksesuarlardan bir adım öne çıkmaktadır. Kehribar, büyük gövdeli ağaçların salgıladığı reçinenin milyonlarca yıl toprak altında kalması ile oluşan doğal ve son derece değerli bir taş olarak kabul edilmektedir. Kehribarın görsel güzelliğinin yanı sıra bilinen ve kabul edilen birçok faydası da bulunmaktadır. Negatif enerjiyi uzaklaştırması ve koruyucu bir kalkan oluşturması en çok kabul edilen özelliklerinden biri olarak bilinmektedir. Kullanıcısına enerji sağlayan, stres ve kaygıyı uzaklaştıran kehribar kolye, duyguları kontrol altına alması nedeniyle de tercih edilmektedir. 

Tıpkı kehribar gibi ametist kolye modelleri de etkili sonuçlar veren faydalar sağlamaktadır. Ametist taşının gücü, kişiyi bağımlılıklardan kurtarması ve korkuları azaltması olarak ortaya çıkmaktadır. Stres ve negatif enerjiyi ortadan kaldırdığına inanılan ametist kolye modelleri, bulunduğu ortama pozitif enerji yüklemesiyle tanınmaktadır. Ruhsal farkındalığı arttıran, iletişim konularında kullanıcısına etki gösteren ametist, bu nedenle aksesuarların değişmez malzemelerinden biri olarak kabul edilmektedir. 

Akik Kolye ile Çekingenliğinizi Üzerinizden Atabilirsiniz

Akik kolye, aynı zamanda şarkıcı taşı olarak da bilinen değerli bir ürün olan akik kullanılarak üretilen eşsiz bir tasarım olarak dikkat çekmektedir. Göz alıcı renkleri ve eşsiz güzelliğinin yanı sıra yararları ile de ön plana çıkan akik, bu özellikleri nedeniyle kolye yapımında sıklıkla tercih edilmektedir. Kişiyi rahatlatma özelliğine sahip olan akik, özellikle toplum önünde konuşmaktan ve kendini ifade etmekte çekinenler için ideal bir ürün olarak değerlendirilmektedir. Mutluluk ve huzur veren akik kolye, meditasyon sırasında da kullanıcısının üzerinde bulunmasında yarar sağlamaktadır. Siz de değerli taşlarla bezenmiş kolye modelleri almak istiyorsanız, Dergah Tesbih doğru adres olacaktır. 

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir