Bebek battaniye modelleri 4 mevsim de farklı kalınlık ve dokularda kullanılan bebek ürünlerindendir. Dünyaya gözlerine yeni açmış bebekler üşümesin diye özel malzemelerle yumuşak dokulu olarak tasarlanmıştır. 

Bebeğinizi hassas tenine zarar vermeyecek ve vücut ısısını sabit tutacak, terletmeyen özel kumaşlardan üretilen en iyi bebek battaniye seçenekleri için internet sitemizin bebek battaniye kategorisini inceleyebilirsiniz.

Bebeğinizin Battaniye Çeşitleri

Mevsime göre bebek battaniye seçimi yapmak önemlidir. Yaz aylarında daha ince battaniye seçenekleri kullanışlı olurken kışın ise o soğuklarda sıcacık tutacak battaniye modelleri doğru bir tercih olacaktır. 

Farklı renk ve desen seçenekleriyle müslin bebek battaniye modellerimiz yazın büyük kullanışlılık sağlıyor. Bebekler uykudayken üzerini örtmek dışında yeri geldiğinde bebek alt açma örtüsü ya da puset örtüsü gibi de kullanılabildiğinden anneler tarafından sıklıkla tercih ediliyor. Kış aylarında doğan bebekler için de bebek nohut battaniye modeli en çok tercih edilenlerden. Yumuşak dokusu ve kalın yapısı ile bebeğinizi pamuk gibi sarar ve sıcacık tutarak üşümesini engeller.

Bebek pazen battaniye modelimiz de pamuklu ve hafif kumaş yapısı sebebiyle annelerin rahatlıkla tercih ettiği ürünlerimiz arasında. Farklı doku ve renk seçenekleriyle bebek battaniye seçeneklerine sitemiz üzerinden ulaşabilir güvenle bebeğinizin ihtiyaçlarını giderebilirsiniz.

En Kullanışlı Bebek Ürünleri: Bebek Alt Açma Örtüsü ve Bebek Bakım Örtüsü

Bebek alt açma örtüsü adından da anlaşılacağı gibi bez kullanımı devam ettiği müddetçe ihtiyaç duyulan ürünlerden biridir. Genellikle emici dokuya sahip olduğundan bez değiştirirken yaşanacak kazaların önüne geçer. Üstelik güçlü emici yüzeye sahip bebek alt açma örtüsü alez olarak da kullanılabilir. Bir diğer kullanışlı ürünlerin başında bebek bakım örtüsü gelmektedir. Bebek bakım örtüsü ile ılık bir duş sonrası bebeğinize özel yağlarla masaj yaparak onu uykuya hazırlayabilirsiniz. Genellikle kullan at olarak tercih edebileceğiniz bu ürünler, hafiftir ve yer kaplamaz. 

Bebek Battaniye ve Bebek Alt Açma Örtüsü Fiyatları

Bebek ürünlerinde kalite ve kullanım rahatlığı kadar fiyatları da ebeveynler için önem arz ediyor. Cicisbebe olarak her bütçeye uygun kalitede ürünlerimizi sitemizde detaylı olarak inceleyebilir, zevkinize ve ihtiyacınıza yönelik ürünleri güvenle alabilirsiniz. 

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir