OVERSİZE TİŞÖRT İLE VİNTAGE GİYİM

Başka bir çağa ait olan her tür eşya, akım veya oluşuma verilen bir ad olan ‘’Vintage’’ günümüzde özellikle de moda dünyasında sık sık kullanılır. Kendine has bir tarzı olan Vintage modasının günümüze uyarlanmış eşsiz versiyonlarına rastlamak da mümkündür. Özellikle de oversize tişört modelleri sayesinde çok daha salaş bir şekilde Vintage tarz giyimi kullanmak mümkün hale geldi diyebiliriz.

Boyfriend kot pantolonların içine alınarak kullanılan salaş tişört çeşitleri aynı zamanda deri eskitme omuz çantaları ve oxford ayakkabılar ile beraber muhteşem bir uyum sağlıyor. Renk konusunda genellikle soft ve pastel tonların hakim olduğu erkek relaxed tişörtlerin Vintage tarz ile ahengi tartışmasız kusursuzdur. Öte yandan hem sade hem de şık görünen erkek basic tişört tasarımları ile beraber de sık sık kullanabileceğiniz bol paça keten pantolonlar 80’lerin izlerini barındıran bir görünüm elde etmeniz için mükemmel bir seçenek olabilir.

Erkek super oversize tshirt modellerinin Vintage tarza uyarlanması aynı zamanda pantolon askılarının da tekrar meydana çıkmasına neden olmuştur. Salaş bir görünüme biraz da nahif bir görünüm katmak için harika bir seçenek olan pantolon askıları aynı zamanda polo yaka tshirt çeşitlerinin de ayrılmaz parçasıdır. Klasik tarz ayakkabılar da bu kombinin olmazsa olmazlarından biridir diyebiliriz. Her ortama ve stile göre uyarlanabilecek olan Vintage giyim tarzının en güzel yanı da bir basic tişört ile dahi muhteşem bir kombin yaratabilmektir.

Yaz Aylarının Favorisi: Salaş Tişört Modası

Sıcak yaz günlerinde elbette sizi serin tutacak ve bir o kadar da rahat gelecek bir kombin oluşturmak isteyebilirsiniz. Salaş tişört modelleri yaz ayları için oldukça uygun bir üst giyim seçimi olacaktır. Dar kıyafetler kan akışını yavaşlattığı gibi aynı zamanda da terlemenize ve vücut ısınızın artmasına neden olur.

Vücudunuzun hem serin kalmasına hem de muhteşem bir tarz yaratmanıza yardımcı olacak birbirinden şık salaş tişört çeşitlerini, sıcak yaz ayları için kolayca değerlendirebilirsiniz. Özellikle de rahat kesime sahip olan erkek oversize tshirt çeşitleri yaz için en favori giyim ürünlerinizden biri olabilir.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest