TESETTÜR TAKIMI SEÇERKEN NELERE DİKKAT EDİLMELİ?

Moda

Tesettür takım modelleri tesettürlü kadınların moda çizgisini yakalamaları için her geçen gün daha da gelişiyor. Bu kıyafetler kimi zaman oldukça sade görünümlerde satışa sunulurken kimi zaman oldukça hareketli parçalar görmek de mümkün oluyor. Etek bluz şeklinde ikili tesettür takımı ya da ikili takım pantolonlu tesettür takımı şeklinde görebildiğimiz gibi bazen yelekli takımlar, ceketli takımlar da ikili tesettür takımı olarak karşımıza çıkabiliyor. Çeşitli giyim tarzlarına kapı açan bu üretim çeşitliliğinden ise tesettürlü kadınlar oldukça memnun. Tesettür takımı çeşitleri arttıkça ölçülü giyimde birkaç belli ürünle yetinme mecburiyeti ortadan kalkmış oldu ve artık daha tasarım ürünler de üretilmeye başlandı. Tesettür takım elbise ve kıyafetleri kullanmak için birkaç ipucunu ise sizin için derledik;

İkili Tesettür Takımı Kombinleri

İkili takım pantolonlu tesettür ya da etekli tesettür takımları olarak mevcut olabildiği gibi ceketli takımlar da tesettür takımı olarak oldukça rağbet görmektedir. Öncelikle giyeceğiniz takım hangisi olursa olsun alt ve üst parçanın kumaşı birbiriyle aynı cins olmalıdır. Takımınızın alt ve üst parçalarının da birbiriyle uyumlu renklerde olması göz yormamak ve temiz bir görüntü elde etmek açısından oldukça önemlidir. İkili tesettür takımı seçiminizde dilerseniz bir hareket isteyebilirsiniz. Bunun için özellikle taş işlenmiş takımlar özellikle popülerdir.

Yine tuniğine fırfır konulmuş ikili takım pantolonlu tesettür takımları da böylece hareketlenmekte ve farklılık katmaktadır. Kombin tamamlayıcı aksesuarlarınız olan eşarp, şal ya da ayakkabılarınızı mümkün olduğunca benzer tonlarda seçmeniz kombininizin kesintiye uğramadan bir bütün içinde görünmesine yardımcı olur. Bu aynı zamanda uzun görünmek için de bir tüyodur. Tesettür takımı ikili olarak satıldığından tüm bu uyum problemlerini de ortadan kaldırıp size kaliteli bir görünüm vaat eder.

Hülya Keser’den İkili Tesettür Takımı Kombinlerini İncelemeyi Unutmayın!

İkili tesettür takımı modelleri birçok seçeneği ile Hülya Keser’de sizi bekliyor. Bu ürünler oldukça temiz, şık bir görüntüyü size kazandırıyor. Hülya Keser markasında beden tablolarını inceler, manken bedenleri hakkında bilgi alır ve bunlara göre kendi bedeninizi tayin eder, böylece beden problemi yaşamazsınız. Tesettür takım modelleri ve daha fazlası için sitemize göz atabilir, beğendiğiniz ürünleri kolayca ve güvenle satın alabilirsiniz.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest