BEBEĞİNİZİN AYAK GELİŞİMİ İÇİN BEBEK AYAKKABISI SEÇİMİ

bebek ayakkabısı

Bebek ayakkabısı modelleri, aksesuar ürünü gibi görünse de aslında bir sağlık ürünü diyebiliriz. Sürekli büyümeye ve gelişmeye devam eden bebeklerin gelişim problemleri yaşamaması için dikkat edilecek en önemli noktalardan biri ayak sağlığıdır. Bu nedenle bebek ayakkabısı modelleri seçiminde çok dikkat etmek gerekir.

Bebeklerin yürümeye başlamasıyla ailelerin aklına nasıl bir ayakkabı seçimi yapacakları gelir. İlk adımlar için kusursuzca üretilmiş ilk adım ayakkabısı modellerinden tercih etmek en doğru seçim olacaktır. Bu ilk adım ayakkabısı modelleri yeni yürümeye başlayan bebeklerin ayak gelişimini destekleyen nitelikte üretilmektedir.

Bebeklerin ayak sağlığını destekleyen ürünler tercih edilmezse zamanla bazı problemlerle karşılaşılabilir. İlk adımlarında yalpalanarak yürüyen bebekler dengesini tam sağlayamadığı için yürümekte zorlanabilir. Bu nedenle kullanılan ayakkabılar yürümeyi desteklemesi için ilk adım ayakkabısı özelliklerini taşımalıdır. 

İlk Adım Ayakkabısı Nasıl Olmalıdır?

Yenidoğan ayakkabı modellerini diğer ayakkabılardan ayıran bazı özellikleri vardır. Bu özellikleri şu şekilde sıralayabiliriz:

  • Yenidoğan ayakkabı mutlaka ayağı saran yapıda olmalı
  • Bebek ayakkabısı modelleri yere doğrudan temas hissi vermeli
  • Hafif ve yumuşak dokulu olmalı
  • Ayak numarası doğru olmalı
  • Tabanı kaymamalı
  • Aileler için uygun fiyatlı olmalı

Kırmızı Bebek Ayakkabısı Hause Kids’te!

Bebekler belli bir yaşa gelene kadar zamanlarının büyük bir kısmı evde geçmektedir. Bu nedenle ayakkabı seçiminde dışarı ya da ev ayakkabısı olsun hepsine aynı önem verilmelidir. Yine de özellikle dışarı ayakkabısı seçiminde kıyafetlerle renk uyumu yakalamak şirin kombinler yapabilmek açısından önem taşır. Kız bebek ayakkabısı seçiminde en çok tercih edilen kırmızı bebek ayakkabısı olmaktadır. Kırmızı ayakkabı seçimiyle sizde bebeğinize şirin kombinler yapabilirsiniz. Erkek bebek ayakkabı seçiminde öne çıkan renkler mavi ve lacivert tonlarda olmaktadır. Her iki cinsiyet içinde beyaz renk kurtarıcı renklerin başında gelir. HAUSEkids web sitesini ziyaret edip kolay ödeme adımlarını takip ederek beğendiğiniz bebek ayakkabısını kolayca satın alabilirsiniz. Üstelik dönemsel indirim ve kampanyalardan haberdar olmak ve kaliteli ürünlere daha uygun fiyatlarla sahip olmak için web sitesine üye olabilirsiniz.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir