“Serumlar, cilde yüksek konsantrasyonlarda spesifik aktif bileşen sağlamak için tasarlanmış cilt bakım ürünleridir.”

Herkes güzel gözükmek istiyor. Ki, güzel gözükmek herkesin de hakkı! Güneşli, güzel bir günde özgürce, güneş lekesi oluşur gibi bir korku olmadan yürüyüş yapmayı herkes istiyor. İnsan kendini güzel ve bakımlı hissettiği zaman yaptığı her işte de özgüvenli adımlar atıyor. Bu noktada kişinin kendi farkındalığına ulaşmasının ve kendini aşmasının sırrı yüz serumu ürünleridir. Çünkü yüz serumu ürünleri sundukları faydalarından dolayı, sizin güzelliğinizi katlamaya ve cilt problemlerinizi aşmanıza yardımcı olacak bir ürün.

Gelin bu kadar faydaları olan yüz serumu ürünü neymiş ve ne gibi faydaları varmış daha yakından inceleyelim…

YÜZ SERUMU NEDİR?

Cilt bakım rutininizin önemli basamağından olan yüz serumu kullanımı, yüzünüzü temizledikten sonra uygulayacağınız en önemli cilt bakımı ürünlerindendir. Çünkü cildin ihtiyacı olan asıl içeriği yüz serumu sağlıyor. Yani, yüz serumu ürünleri cildinizin alması gereken bileşenleri yoğun olarak içeren anahtar ürünlerden…

Yüz serumu ürününü kullandıktan sonra, bir diğer aşama ise nemlendirmedir. Ancak bazı yüz serumu ürünleri, nem özelliği sayesinde su bazlı nemlendirici kullanımına gerek bırakmamaktadır. Çünkü kendisinin nem değeri oldukça yüksektir.   

YÜZ SERUMU YAPISI

Yüz serumu ürünleri çoğu zaman berrak, jel bazlı veya sıvı şekildedir. Nemlendirici bir yapıya sahiptir. Aynı zamanda yüz serumu ürünleri yoğunlaştırılmış ürünler oldukları için derinin alt tabakasına kadar inerler. Nemlendiriciden önce kullanılmasının sebebi ise nemi hapsetmeye yardımcı olmasıdır. Bu da yüz serumu ürünlerinin nemlendiricinin etkisini arttırdığını göstermektedir.

YÜZ SERUMU FAYDALARI

Genellikle A, E ve C vitaminlerini içeren yüz serumu ürünleri; topikal antioksidan, topikal retinoller ve cilt tonunu eşitleyen bileşenlerden oluşmaktadır. Yüz serumu faydaları özetle şöyle sıralanabilir:

  • Yüz serumu ürünleri leke gibi cilt problemlerinin giderilmesine yardımcı olur.
  • Kırışıkların oluşumunu yavaşlatır.
  • Pigmentayon ve kızarıklık gibi sorunların giderilmesine yardımcıdır.

EN ETKİLİ CİLT BAKIM ÜRÜNLERİNİ BULMADA YARDIMCINIZ: LEBODY TURKEY

Yüz serumu önerileri istiyorsanız, Lebody Turkey sayfasına bakmanızı öneririm.  Yüz serumu fiyatları açısından oldukça etkili ürünler sunan Lebody Turkey online mağazası, Koreli kadınların güzellik sırlarınızı kapınıza kadar getiriyor.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir