YÜZ DOLGUSU NEDİR VE NASIL YAPILIR?

Yüz dolgusu , elastikiyetini kaybetmiş ve kırışmaya başlamış ciltteki sarkmaları gidermek için yapılan bir yüz germe işlemidir. Yüz dolgusu , cilt altına enjekte edilen ürünler ile cilde hacim ve şekil vermek için uygulanır. Böylece kırışıklar, sarkmalar ortadan kalkar ve yüz daha şekilli bir görünüme kavuşur. Estetik işlemler arasında son yıllarda en fazla tercih edilenlerden birisi olan yüz ve yanak dolgusu işlemleri ile de dikkat çekmektedir.

Yanak dolgusu , daha çok çökük bir görüntüye sahip olan yanaklara uygulanan ve elmacık kemiklerden itibaren yanaklara enjekte edilen hyaluronik asit yardımı ile yapılan bir işlemdir. Yanak dolgusu da kadınların en fazla tercih ettiği estetik uygulamalardan birisi olup, yüzün ve yanakların daha şekilli görüntüye kavuşmasını sağladığı içinde oldukça doğal bir sonuç elde edilmesini sağlar.

Yüz Dolgusu ve Yapılan İşlemler

Yüz dolgusu işlemleri pek çok kategoriyi kapsar. Yanak dolgusu , çene dolgusu , burun dolgusu gibi pek çok işlemin yapıldığı uygulamaları içeren yüz dolgusu, oldukça doğal sonuçlar sunmaktadır. Estetik, bir ihtiyaçtır. Güzel görünmek istemek herkesin hakkıdır. Her ne kadar kadınlar arasında yaygın olarak bilinse de oysaki dolgu erkekler için de tercih nedenidir. Birçok insan mevcut görüntüsünü beğenmez. Ya da ufak dokunuşlar ile daha güzel görünmek ister. Bunun için yüz dolgusu kategorileri arasında kendinize en uygun işlemi yaptırarak aynaya daha mutlu bir şekilde bakabilirsiniz.

Yüz dolgusu fiyatları , dolgu uygulanacak bölgenin özelliğine göre farklılık gösterir. Her bir dolgunun fiyatlandırılması farklıdır. Bunun için uzman bir görüşten fiyat konusunda yardım almak gerekir.

yüz dolgusu

Burun Dolgusu ve Çene Dolgusu

Burun dolgusu , burnun ameliyatsız şekilde daha estetik görünmesini sağlayan bir dolgu işlemidir. Burun estetiği konusunda son yıllarda en fazla tercih edilen yöntemlerden olan burun dolgusu , ameliyattan korkanlar için kolay bir yöntemdir.

Çene dolgusu , özel dolgu içerikleri ile çenenin istenilen görüntüye kavuşma işlemidir. Daha sivri ya da yuvarlak hatlı çeneler için uygulanan çene dolgusu da yine ameliyat gerektirmeyen işlemlerden biridir. En iyi dolgu markası ürünleri ile yapılan uygulamalardır. Dolgu işlemleri ile Lagoom ile iletişime geçebilirsiniz.

 

Kategori yazıları
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir