YAŞLANMA KARŞITI SERUM NEDİR?

yaşlanma karşıtı serum

Uzun yıllar içerisinde ciltte meydana gelen kırışıklık ve yaşlanma belirtilerini ortadan kaldırmak için kullanılan yaşlanma karşıtı serum çeşitlerine denmektedir. 

Daha genç ve daha aydınlık bir cilt görünümüne sahip olmak için kullanılması tavsiye edilen yaşlanma karşıtı serum düzenli ve istikrarlı şekilde kullanılarak performans almanızı sağlayabilir. 


Yaşlanma karşıtı serum içeriğinde bulunan retinol ve kolajen maddeleri sayesinde uygulanan bölgede nemlendirme meydana gelerek sağlıklı ve pürüzsüz cilt görünümü kazanır.  Lebody Turkey ile sunulan yaşlanma karşıtı serum çeşitleri bir ay boyunca düzenli kullanıldığı zaman kırışıklıklara derinlemesine etki etmesini sağlar. Yaşlanma etkilerini geciktirerek uzun yıllar boyunca genç bir cilt görünümü vermektedir. 

Kırışıklık Karşıtı Serum Nedir? 

Kırışıklık karşıtı serum çeşitleri göz ile görülen yaşlanma belirtilerini düzenli kullanım halinde önlemektedir. Kuru cildi beslerken nemlendirerek daha canlı bir cilt görünümü sağlamaktadır.  Kırışıklık karşıtı serum içerisinde bulunan protein ve kolajen sayesinde cildi daha sıkı bir şekilde gösterir. Kırışıklık karşıtı serum çeşitleri cilt için saf ve doğal bir bakım yöntemi izlerken yıllara meydan okuyan kırışıklıkları yok etmeyi hedefler.  Kırışıklık karşıtı serum içerisinde bulunan jojoba yağı, omega asitleri ve vitaminleri sayesinde cilt tarafından hızlı bir şekilde emer ve kırışıklıkların en derin tabakasına kadar işler. 

Cilt Yenileyici Serum Nedir? 

Cilt yenileyici serum çeşitleri içerisinde birbirinden farklı etken maddeler bulundurur. İçinde bitkisel aromaların yanı sıra hyaluronik asit, ferulic asit, retinol, kolajen ve A, C, E vitaminleri bulundurarak cilt yenilemeye yardımcı olur.  Cilt yenileyici serum küçük moleküllü yapıya sahipken su bazlı bir yapıya sahiptir. Geçici nemlendirici bir özellik sağlarken günlük bakım etkisi de yaratır. 
Gün içerisinde 1 ya da 2 kez uygulanması tavsiye edilen cilt yenileyici serum çeşitleri temizlenmiş cilt üzerine uygulanmalıdır. Yüksek performans almak için düzenli kullanım gerektirir. Cilt tipinize ve cilt problemine göre değişkenlik gösteren serum çeşitleri Lebody Turkey internet sayfası üzerinde kategorilere ayrılarak sıralandırılmıştır.  Bakım ve güzellik alanında uzman olan ekibimizin sizler için sağladığı cilt bakım ürünleri ve cilt bakım serumları için Lebody Turkey sayfamızı incelemenizi tavsiye ederiz.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir