TARİHİN TESBİH İLE BULUŞMASI: KUKA TESBİH

kuka tesbih

Kuka tesbih Osmanlı İmparatorluğu zamanlarında yaygın olarak kullanılan bir tesbih modeli olarak biliniyor. Tarihi bir yere sahip bu tesbihler günümüzde ustalarımız ile halen özenle üretilmektedir. Orijinal kuka tesbih Osmanlı zamanında kuka ağacının mikrop kırıcı etkisi bilindiği için üretiliyordu. Kuka ağacının meyvesinden üretilen bu tesbihler gün boyu elinizde sağlıklı bir şekilde durabilir. Tesbih ustalarımız tarafından üretilen sade kuka tesbihler hala popülerliğini korumaya devam ediyor. İşlemeli kuka tesbih modelleri ile de bu teşbihe el işçiliği katarak değerli sonuçlar elde edilebiliyor. Sizler de bu tesbih modelleri arasından dilediğinize sahip olmak için hemen kategorilerimizi inceleyebilir ve anında sipariş verebilirsiniz.

İşlemeli Kuka Tesbih Modelleri

İşlemeli kuka tesbih modelleri bu kategori de oldukça ilgi gören tesbihler arasında yer alıyor. İşlemesi ile değerine değer katılmış bir tesbih olan işlemeli kuka ile sizler de antibakteriyel bir tesbihe en güzel tasarımlarla sahip olabilirsiniz. Ayrıca kuka tesbih fiyat olarak da herkesin ulaşabileceği modeller içermektedir. Aynı zamanda 99’luk kuka tesbih ürünlerini de namaz tesbihi olarak edinebilirsiniz. Gümüş işlemeli kuka modelleri ile daha göz alıcı tasarımlara da ulaşmanız mümkün. Uzun yıllara dayanan tarihi sanat işçilikleri ile üretilen ve büyük emekler ile size ulaşan tesbihlerin her biri değerlidir. Bu değeri özel kutusundan çıkan tesbihinizi elinize aldığınız an hissedebilirsiniz. El işçiliği ile üretilen ve yapımında büyük emek harcanan bu tesbihlere DergahTesbih aracılığı ile hemen ulaşabilirsiniz.

kuka tesbih
kuka tesbih

Orijinal Kuka Tesbih Fiyatları

Orjinal kuka tesbih fiyatları malzemesi ve işçiliği olarak değerinde satılmaktadır. Piyasada dolaşan sahte ürünlerle karıştırılmaması önemlidir. Plastik ürünlerin birebir benzetildiği ürünler çok ucuz fiyatlara satılabiliyor ancak bunlar zamanla görünümünü kaybediyor ve kokusu ve hissiyatı olarak kendini belli edebiliyor. Kuka tesbih fiyatları arasından seçim yaparken aşırı ucuz ürünlere kaçmamanız sahte üründen uzak durmanızı sağlayacaktır. Aynı zamanda sade kuka tesbih ve işlemeli kuka tesbih arasında işçilik ve ustalık açısından fiyat farkları çoğalabilir. Özel kutusunda tüm orijinal tesbihlere Dergah Tesbih aracılığı ile tüm model seçenekleri ile ulaşabilirsiniz. 

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir