SÜTLÜ VE BİTTER SEÇENEKLERİYLE BEYOĞLU ÇİKOLATASI

BEYOĞLU ÇİKOLATASI

Beyoğlu çikolatası, bu eşsiz lezzetin halk tarafından daha fazla tüketilebilmesine imkan tanımak üzere 70 yıldan bu yana hizmet vermektedir. Ürettiği çikolata çeşitleri ile uzun yıllardır Türkiye’nin en önemli markalarından biri haline gelen Beyoğlu, bitter çikolata ve sütlü çikolata çeşitleri ile her yaştan insanın damak tadına hitap etmektedir. 

70 Yılı Aşkındır Vazgeçilmez Bir Lezzet: Beyoğlu Çikolatası

Beyoğlu çikolatası, 70 yılı aşkın bir süredir sütlü ve bitter çeşitleri ile tutkunlarının vazgeçilmezi olan bir lezzet olarak yolculuğunu sürdürmektedir. Önce soyluların, ardından da seçkinlerin tüketebildiği bir lezzet olan çikolataya halkın da kolay ulaşabilmesini sağlamak amacıyla faaliyete başlayan marka, uzun yıllardır bu alanda yürüttüğü başarılı çalışmalar ile tanınmaktadır.

İlk yıllarda sınırlı çeşit ile hizmet veren ancak zaman ilerledikçe geniş bir ürün yelpazesine sahip olan marka, özellikle bitter çikolata seçeneği ile ön plana çıkmaktadır. Ürünün gerçek tadını almak isteyenlerin tercihi olan bitter seçeneği, hem günlük kullanım hem de hediye paketlerinin vazgeçilmez parçaları olarak ön plana çıkmaktadır. Tamamen doğal ve çikolatanın gerçek tadını sunması nedeniyle vazgeçilmez tatlardan biri olan bitter çikolata seçeneği, özellikle kahve yanında eşsiz bir ikili olarak kabul edilmektedir. 

Hafif Lezzet Arayanlar için Sütlü Çikolata Çeşitleri İdeal Seçim Olmaktadır

Daha hafif bir lezzet arayanlar için ise sütlü çikolata seçeneği sunulmaktadır. Özellikle çocukların ve çikolatanın sert tadını almak istemeyenlerin tercihi olan bu üründe karışım oranları son derece büyük önem taşımaktadır. Beyoğlu çikolatası, bu karışımı eşsiz bir oran ile yapması ile de tanınmaktadır. Sütlü çikolata, tıpkı bitter türlerinde olduğu gibi hem günlük tüketime hem de hediye paketlerine son derece yakışmaktadır.

Çikolata çeşitleri, zaman içinde değişkenlik göstermiştir. İlk yıllarda tek tip olan ve sade seçeneği bulunan ürün, yıllar içinde farklı aromalar ile tatlandırılmış, kuruyemiş eklemeleri ile lezzet kervanına yeni vagonlar eklenmiştir. Fındık, Antep fıstığı, badem gibi kuruyemişlerin artırdığı lezzet, yediden yetmişe tüm halkın severek tükettiği ürünler arasındaki yerini almıştır. Siz de Beyoğlu’nun eşsiz çikolata çeşitleri ile tanışmak istiyorsanız, Nin Chotolate ürünlerini denemenizde yarar olacaktır.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir