SİTRİN TESBİH FAYDALARI NELERDİR?

Sitrin tesbih modelleri sitrin ile üretilen tesbih çeşitleridir. Genellikle kolye ya da objeler kullanan kişilere birden çok fayda sağlamaktadır. Bu yararlardan bazılarını şu şekilde sıralamak mümkün:

  • Göz sağlığı için iyi gelmektedir. Renginden ve yaydığı enerjiden dolayı herkesin göz sağlığını olumlu yönde etkilemektedir. Sitrin taşı sayesinde daha net görüş sağlayarak kişilerin göz problemlerini de ortadan kaldırmaya yardımcı olmaktadır.
  • Migren hastalığı olan ya da devamlı olarak baş ağrısı çeken kişiler için ağrı kesici etkisi yaratmaktadır.
  • Zarar gören deriler için daha hızlı iyileşmesini sağlamaktadır. Ellerinde nasır bulunan kişiler bu modeller ile oluşan nasırlardan en kısa süre içerisinde kurtulur. 

Sitrin tesbih modelleri baş ve kafa ağrılarının zaman içerisinde azalmasını sağlamaktadır. Oldukça değerli bu taş, tesbih çeşitleri arasında yaydığı enerji sayesinde pek çok kemik ya da eklem ağrısına oldukça iyi gelmektedir. 

Sitrin Tesbih Çeşitleri Nasıl Kullanılır?

Tesbih çeşitleri arasında tercih edilen sitrin tesbih modelleri yoğun bir şekilde çalışan insanların kullanması gereken aksesuar ve tesbih modelleri olarak bilinir. İnsanların sitrin tesbihlerini yanında taşımaları önerilmektedir. Aksesuar yapımında kullanılan sitrin taşının barındırdığı pek çok özellik ve fayda bulunmaktadır. Doğada yer alan ya da çok az sayıda bulunan bu sitrin taşı çeşitleri, enerji bakımından en güçlü taşlardan biridir. Enerji bakımından oldukça yüksek olan taşlar tesbih çeşitleri içinde kullanılır.

Sitrin taşı ya da tesbihi bulunan bir mekanda daha fazla enerji akımı sağlanmaktadır. Sert bir taş olan sitrin taşı, donmuş su damlası şekli olarak bilinen bu değerli taş, kırıldığı zaman aynı şekilde su halini almaktadır.

Beğenilen Tesbih Modelleri

Sitrin kullanılarak üretilen bu modeller başarı özelliğini taşımaktadır. Kişiye özel verdiği pozitif enerji sayesinde pek çok alanda başarı sağlamaktadır. Rengi açık sarı, bal rengi ya da koyu kahve tonlarında olan bu sitrin taşı tesbih çeşitleri arasında saydam bir görünüme sahiptir. Her ele yakışacak bu çeşit sayesinde siz de tarzınıza yeni bir soluk getirebilirsiniz. Beğeneceğiniz modelleri için Dergah Tesbih’i incelemeyi unutmayın.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir