MİNİK HANIMEFENDİLER VE BEYEFENDİLER İÇİN BEBEK SALOPET

En tatlı bebekler için bebek salopet, Ciciş Bebe’de. Rengarenk, çeşit çeşit bebek salopet tulumları sizleri bekliyor. En yeni ve en trend erkek bebek salopet, kız bebek salopet takımları bebeğinizin konforunu düşünerek sadece onlar için tasarlandı. Siz de bebeğiniz için ekran başına geçin. Tek tıkla konforunuzdan ödün vermeyerek istediğiniz bebek salopet takımını sipariş edin. Bebeğinizin huzur ve konforu sadece sizin elinizde. Onlar için en iyi olanı seçin. En iyi olan her zaman Cicişbebe’deki bebek salopet takımları.

Bebek Salopet Neden Daha Fazla Tercih Edilir?

Diğer kıyafetlere göre bebek salopet takımları, çocuklar için daha fazla tercih edilir. Bunun yegane sebebi diğer pantolon, T-shirt, sweatshirt vb. kıyafetlere göre bebek salopet takımı; daha kolay giyilip çıkarılabilmesi yüzünden bebek ve çocuklar için tercih edilir. Gün içinde sayısız kez bebeğinizin altını değiştirmek zorunda kaldığınızdan, pantolon vs. kıyafetler giydirmek hem size hem de bebeğinize büyük eziyet olacaktır. Onun yerine kolay giydirilebilen bebek salopet tulumlarını tercih etmenizi öneririz. Pratik ve rahatlığı ile bebek salopetler, diğer bebek kıyafetlerinden onlarca kat üzerinde durmaktadır.

Bebek Salopet ve Bebek Tulumları Arasındaki Fark  

Bebek salopet; önünde önlüğü olan, yukarısında askısı olan, zaman zaman kot, zaman zaman da polyester veya pamuk olarak imalat edilen bir tulumdur. Cebinizi ferahlatıp bebeğinizin rahatlığına rahatlık katan bebek salopet takımları, en tercih edilen modeller arasındadır. Genelde anne ve babalar bebek doğduktan sonra normal tulumları tercih ederler. Birkaç ay geçtiğinde ise bebek salopet tulumları raflara girmeye başlar. Bebek salopet tulumlarını bebeğinize ister yeni doğduğunda ister birkaç ay sonra, isterse birkaç yıl sonra çocuk salopet olarak giydirebilirsiniz. 

En Yeni Bebek Salopet Trendleri

Bu yılın trendleri; kız bebek salopeti olarak etekli, çiçekli, mevsim geçişlerinde giyilebilen uzun kollu salopetleridir. Erkek bebek salopeti olarak ise yine mevsim geçişli uzun kollular, düğmeli ve kareli tulumlardır. Kumaş olarak farklılık gösterse de yeni yılın yeni bebek salopet modelleri bu şekilde gözükmektedir.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest