KONFORLU VE ŞIK BİR TERCİH: TESETTÜR İKİLİ TAKIM

tesettür ikili takım

Tesettür giyimin en özel halkalarından biri kadın ikili takım modelleri olarak kabul edilmektedir. Son derece özgün bir tasarıma sahip olan tesettür takım modelleri iki farklı şekilde kombinlenmektedir. Tesettür ikili takım modelleri arasında en sık tercih edilen kombin tunik pantolon takım olarak öne çıkmaktadır.

Tesettür Takım Modelleri İle Hem Şıklığı Yakalayın, Hem De Kapalı Giyim Kurallarını Yerine Getirin

Tesettür takım modelleri, İslami koşullara göre giyinmeyi yaşam tarzı olarak benimseyen mütedeyyin kadınların öncelikli seçimleri arasında yer almaktadır. İki farklı kombinde hazırlanan tesettür ikili takım modelleri için pantolon ve etek kullanılmaktadır. Üst parça değişkenlik gösterse de genellikle tercih tunikten yana kullanılmaktadır.

Kadın ikili takım seçimi yapılırken bazı kriterlere dikkat etmekte yarar olacaktır. Bu modellerde aranan iki özellik şıklık ve konfor olarak ön plana çıkmaktadır. Bunu sağlamanın yolu doğru model seçiminde gizli olarak kabul edilse de asıl kahraman uygun kumaş seçimi olmaktadır. 

Tesettür takım modelleri seçiminde mevsimsel değişimler dikkate alınmalı, kumaş seçimi buna uygun yapılmalıdır. Bahar ve yaz dönemleri için içi belli etmeyen ince pamuklu ya da keten kumaş kullanımı ön plana çıkarken, kış dönemleri için soğuğa karşı güçlü bir direnç gösterecek kalın kumaş üzerinde durulmalıdır. 

Kadın ikili takım hayat kurtaran çözümler sunuyor

Kadın ikili takım, hazır kombin olması nedeniyle hayat kurtaran çözümler sunmaktadır. Gardıropta sürekli hazır kombinlerin bulunması, kadının özellikle özene bezene giyinmeye vakti olmadığı dönemlerde etkili çözümler sunmakta, hızlı ve şık giyimin anahtarı olmaktadır. 

Tesettür ikili takım modelleri tasarımlarında sıklıkla tunik pantolon takım değerlendirilmektedir. Hem iş hem de günlük yaşamda kadına ekstra konfor sağlayan ikili takımlar, aynı zamanda farklı giyim alternatifleri de sunmaktadır. Takımların birbirleri ile eşleştirilmesi durumunda giyim konusunda çok daha fazla alternatife sahip olmak mümkün olacaktır. Tunik pantolon takım ile etekli takımlar seçiminde eşleşmeli kullanım da dikkate alınmalı, seçimler bu doğrultuda yapılmalıdır. 

Siz de ikili takımlar ile konforu ve şıklığı birlikte yaşamak, hem iş hem de günlük yaşamda rahat etmek istiyorsanız, Elören Giyim ürünlerini incelemenizde yarar olacaktır. 

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir