KADIN GÖMLEK MODELLERİ TARZI BAŞKA BİR ŞEYE BENZEMEZ!

kadın gömlek

Her dönem trend olan kadın gömlek modelleri, şıklığın en kolay sağlanabildiği kıyafet olarak ön plana çıkmaktadır. Gömleklerin şıklığı pekiştirmesi ve tarz bir görünüm ortaya çıkarabilmesi için bazı kriterlere dikkat etmekte yarar olacaktır. Spor giyimde öne çıkan ürün olan oduncu gömlek kadın için farklı bir tarz ortaya koymaktadır. Gömlekte beden seçimi son derece kritik bir süreçtir. Farklı tarzlara uygun gömlek modelleri ile her kesime hitap eden bir üründür. Kimi kadınların dar gömlek tercih ederken kimileri de yerine salaş gömlek tercih etmektedir.

Kadın Gömlek Seçimi Yapılırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Her dönem revaçta olan kıyafetler arasında yer alan kadın gömlek modelleri seçimi titizlik gerektiren bir süreçtir. Öncelik genellikle görselliğine verilse de gömlek için kullanılan kumaş son derece önemlidir. Kadınlar için farklı kumaş tercihlerinin ön plana çıktığı gömlek modelleri için pamuklu kumaşlar sağladığı konfor nedeniyle ilk tercihler arasında yer almaktadır. 

Kadın gömlek modelleri seçimi yapılırken vücut tiplerine önem vermekte yarar olacaktır. Geniş omuzlu bir fiziğe sahipseniz aldığınız gömleğin tam omuz başlarında ya da modeline göre biraz daha aşağıda olması gerekmektedir. Omuz başlarının gerisinde kalan kesimler prototipinizi oldukça yanlış gösterebilir 

Oduncu Gömlek Kadın İçin De Vazgeçilmezler Arasındadır

Oduncu gömlek kadın giyiminin önemli halkalarından biri haline gelmiştir. Ortaya çıkışında genellikle oduncuların kullandığı kalın gömlekler olan bu modeller, zaman içinde günlük kullanıma da uygun hale gelmiştir. Son yıllarda kadınlar tarafından da tercih edilen modellerin ekose gömlek olarak üretilen çeşitleri son derece ilgi görmektedir. 

Yatay ve dikey çizgilerin hakim olduğu kareli ürünler olarak tasarlanan ekose gömlek, özellikle şort ve kot pantolon ile son derece uyumlu bir kombin oluşturmaktadır. Ekose gömlek modellerinin önden düğümlenen ve göbeği açık bırakan modelleri de ayrı bir tarz yaratmaktadır. 

Oduncu gömlek kadın için kış koşullarında da konfor anlamına gelmektedir. Yünlü kumaştan hazırlanan salaş gömlek, zorlu kış koşullarında sıcak bir yaşam sunmaktadır. Siz de şık gömlek modelleri arıyor, özellikle kış dönemlerinde rahat ettirecek ürünler almak istiyorsanız DGN Online ürünlerini incelemenizde yarar olacaktır. 

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir