DOĞUM SONRASI HASTANE ÇIKIŞI BEBEK KIYAFETLERİ

HASTANE ÇIKIŞI BEBEK KIYAFETLERİ

Hastane çıkışı bebek kıyafetleri, genelde set halinde satılan ve ismine hastane çıkışı denilen setlerdir. Hastane çıkışı, anne adayının doğuma gitmeden önce hazır ettiği ve içinde bebek için kullanılacak çeşitli ürün ve eşyaların olduğu setlerdir. Hastane çıkışı kıyafetleri dendiği zaman akla ilk olarak; zıbın, önlük, bere, pijama takımı, eldiven gelmektedir. Bebek doğar doğmaz ona giydirilen bu rahat kıyafetler, tam olarak bebeğin ihtiyaçları için düzenlenen setler halinde satılmaktadır. 

Hastane çıkışı, kız ve erkek bebekler için farklı olarak hazırlanmaktadır. Esasında bu fark renklerden kaynaklanmaktadır. Ancak renk farklılığının yanı sıra hastane çıkışı bebek kıyafetleri beyaz rengin ağırlıklı olarak satıldığı setlere sahiptir. Hastane çıkışı setlerinden mutlaka birden fazla edinilmeli ve yedekte mutlaka bir set bulunmalıdır.

Bebek Hastane Çıkışı Takımları Nasıl Olmalıdır?

Bebek hastane çıkışı takımları, genelde 5’li ve 10’lu setler halinde satılmaktadır. 5’li hastane çıkışı seti içinde genellikle önlük, eldiven, bere, pijama üstü ve altı bulunmaktadır. En temel ihtiyaçlar ile hazırlanan 5’li hasteane çıkışı seti yanında 10’lu setler de oldukça rağbet gören setlerdir. İçinde önlük, pijama takımı, zıbın, bere, eldiven, yelek, bazı setlerde de battaniye bulunmaktadır.

10’lu hastane çıkışı seti, geniş içeriklere sahip olduğu için en fazla tercih edilen setler arasında yer alır. Oldukça şirin ve şık ürünlerin olduğu bu setler hem bebek hem de anne için oldukça kullanışlı ürünlere sahiptir. Gerek 5’li hastane çıkışı gerek 10’lu hastane çıkışı hem kız hem de erkek bebekler için rahatlıkla tercih edilebilir.

Hastene Çıkışı Bebek Kıyafetleri Almak Neden Önemlidir?

Hastane çıkışı bebek kıyafetleri bebeğin doğduğunda ihtiyaç duyacağı ürünleri set olarak bulundurduğu için ayrı ayrı alışveriş yapmak yerine tek bir set içinde bu ürünleri rahatlıkla satın alabilme imkanı sunmaktadır. Bu da anne babaların işini kolaylaştırmakta, bebeğe en uygun ürünler ile doğuma hazırlanabilmektedir. Hastane çıkışı edinmek, doğuma gitmeden önce yapılacak en iyi alışverişlerden biridir. Hastane çıkışı bebek kıyafetleri ve daha fazlası için Ciciş Bebe sizinle.

 

Kategori yazıları
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir