Özel günlerinizin en göz alıcı kombinleri için bordo abiye modelleri tercih eden kadınlar bu yazımızda giyeceğiniz bordo abiye bir elbiseyi nasıl kombin edeceğinizi sizlere aktarmak istiyoruz. Öncelikle bilmenizi isteriz ki Hülya Keser imzalı koleksiyonumuzda yer alan, tesettür abiye modelleri arasından tercih ettiğiniz bordo abiye seçimi yapabileceğiniz en doğru seçimlerden biridir. Renklerin en asili bordo zarafetin ve cazibenin öne çıkmasını isteyen hanımların özellikle tercih ettiği bir renktir. Ayrıca bordo abiye kombin yaparken çok rahat renkleri kullanmanıza müsait bir elbisedir. Gri tonlarda çanta, ayakkabı ya da şallar ile gayet farklı bir görüntü elde etmek mümkün olacaktır. Beyaz ve siyah parçalar kullanılarak da kombin yapılması mümkün olan bordo abiye ve saten abiye mutlaka kadın topuklu ayakkabı modelleri kullanılarak taşınmalıdır. 

Abiye elbiselerin duruşunun mükemmel olması için maalesef kadın topuklu ayakkabı ile kullanılması gerekir. Vizon, bej ve kahve tonlara kadar tüm pastel renk tonlarının uyumlu olacağı bordo abiye modelini kullanmak ten renginize uygun harika bir kombin yapabilirsiniz. 

Tesettür Abiye Kombin Yapmak 

Sanıldığının aksine tesettür abiye kombinleri çok daha kolay kombin edilmektedir. Farklı aksesuar kullanımının çok gerekmediği sade ve zarif olmanın yanında ihtişamlı ve göz kamaştırıcı olmayı da sağlamaktadır. Kadınların severek kullandığı tesettür abiye modelleri için en önemli parçalarından biri şallar ile yapılan kombin bütünlüğüdür. Tesettürlü bir kadının başörtüsü aynı zamanda en güzel süsüdür. Elbisenin, ayakkabı ve çantası ile uyumlu olması yanı sıra içindeki tarzı dışa yansıtmasını sağlayan nitelikte olan başörtü modelleri ve şal modelleri tesettür abiye giyim ürünlerinin önemli bir parçası olarak kullanılmaktadır. 

En Şık Tesettür Abiye Modelleri

Özel günlerde tepeden tırnağa sizin de özel olarak tasarlanmış harika bir görüntü sahibi olmanız gerekir. Bu nedenle firmamızın sayfasında bulunan özel tasarım ürünlerimizi görmek için hemen sayfamızı ziyaret ederek ürünlerimizi inceleyebilirsiniz. Kendinizi muhteşem hissedeceğiniz abiye ve tesettür giyim ürünlerine ulaşabilirsiniz. 

Sizlerin tüm hassasiyet duymuş olduğu detayları gözeterek çalışmalarına yön veren Hülya Keser markamız her zaman yaşadığınız anları özel kılmanın gururunu taşımaktadır.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir