BEBEK ZIBIN MODELLERİ İLE ÇOK ŞİRİN

BEBEK ZIBIN

Bebeğin doğum vakti yaklaştıkça aileleri alışveriş heyecanı sarar ve ilk alınan kıyafetlerden biri de bebek zıbın modelleri olmaktadır. Zıbın, bebek için iç çamaşırı olarak kullanılan özel bir üründür. Son dönemlerde bebeğe özel tasarımlar ile çok daha fazla ilgi görmeye başlayan zıbın takımı, bebeğin şirinliğine şirinlik katmaktadır.

Bebek zıbın takımları, ailenin en kıymetlisi daha gelmeden alınan ender kıyafetlerden biridir. Bebeğin doğumundan çok kısa süre sonra giydirilen bu kıyafet alınırken ince elenip, sık dokunmalıdır.

Bebek Zıbın Takımları Seçilirken Nelere Dikkat Edilmeli?

 

BEBEK ZIBIN MODELLERİ

Bebek zıbın takımları, yeni doğan için iç çamaşır anlamına gelmektedir. Yani, bebeğin hassas cildine temas eden ilk üründür. Bu nedenle seçimi büyük titizlik gerektirmektedir. Bebek zıbın modelleri mutlaka pamuklu kumaştan hazırlanmış olmalıdır. Ebeveynlerin kimyasal içeren, sentetik malzemelerden yapılmış ürünlerden uzak durmaları önemlidir. Bu ürünler bebeğin hassas cildine zarar verebilmektedir. Bu da bebek sağlığı açısından istenmeyen bir durumdur.

Zıbın takımı için en ideal kumaş türü pamuklu olanlarıdır. Pamuklu kumaştan hazırlanmış zıbın takımı, bebeğin hassas cildinin nefes almasına imkan tanıyarak, terlemesinin önüne geçmektedir. Aşırı terlemeyen bebek, pişik gibi önemli bir sorun ile de karşı karşıya kalmayacaktır. Anne ve babalar bilir ki, bebek için en büyük sorunlardan biri pişiklerdir. Bebeğin canını yakan, hayat kalitesini düşüren pişik sorununu ortadan kaldırmak da hayli güçtür.

Bebeğe Özel Zıbın Takımı Şirinliğine Şirinlik Katıyor

 

Zıbın takımı almak ya da hazırlatmak aileler için keyifli bir süreçtir. Son dönemlerde çeşitleri bir hayli artan bebek zıbın modelleri artık bebeğe özel olarak da hazırlanmaktadır. Üzerine bebeğin ismi yazılan ürünler en çok tercih edilen zıbın takımı modelleri arasındadır.

Bebek zıbın modelleri, yeni doğanın isminin dışında eğlenceli mesajlar da içermektedir. Üzerinde farklı yazılar bulunan zıbın takımı çeşitleri, faydalı mesajlar da içermektedir. Bunların başında ise “öpme beni” gelmektedir. Bu, arkadaşlara ya da ailenin diğer fertlerine bebeği uzaktan sevmelerini gerektiğinin kırmadan anlatılması yöntemidir. Bebek dış etkenlere karşı savunmasız olacağı için özellikle ilk 6 aylık dönemde anne, baba ve kardeş dışındaki yakınların temasının olmaması bebek sağlığı açısından önemlidir.

Siz de en kıymetliniz için bebek zıbın modelleri arıyor, en uygun takımları almak istiyorsanız Ciciş Bebe ürünlerini incelemenizde fayda olacaktır. Ciciş Bebe, zıbın takımı modellerinde kalite ile uygun fiyatı birlikte sunmaktadır.

 

BEBEK GİYİM ÜRÜNLERİNİN ÖZELLİKLERİNE DAİR DİĞER YAZILARIMIZI OKUDUNUZ MU?
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir