BEBEK TULUM MODELLERİ İÇİNDEN 1 NUMARA OLANLARI KEŞFEDİN

bebek tulum

Bebeklerin en hassas oldukları dönemde gece uykuları çok önemlidir ve bunu sorunsuz sağlamanın yolu iyi bir bebek tulum modeli kullanmaktır. Bebek, yapısı itibariyle gece gündüz çok hareketlidir. Ebeveynler bebek uyurken başında sürekli nöbet tutamayacakları için onların gece üzerlerini açmasına engel olacak soğuktan koruyacak ürünlere ihtiyacı vardır. 

Bu tulumlar kendini soğuğa karşı koruyamayacak olan bebeklerin imdadına yetişen ürünlerin başında gelmektedir. Ancak, bebekleriniz için seçim yapılırken dikkat edilmesi gereken bazı hususlar bulunmaktadır.

Bebek Tulumu Seçimi Yapılırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Bebekler için tulum seçimi yapılırken, bebeğin tüm ihtiyaçlarına cevap verebilecek ürünler tercih edilmelidir. Bu seçimde önceliğiniz ürünün hangi kumaştan hazırlandığı olmalıdır. Bu ürünler için en ideal olan pamuklu kumaştan yapılmış olmasıdır. Pamuklu kumaş nefes alan yapısı sayesinde nefes alabilecek, bu sayede bebeğin terlemesinin önüne geçilebilecektir. Sıcaklığın artması durumunda bebeğin terlemesi de kaçınılmaz olacaktır. Pamuklu kumaştan hazırlanan tulumlar, bu aşamada da teri hızla emen ve bebeği her daim kuru tutan özelliğe sahip olacaktır.

Tulumları alınırken, üretim aşamasında hiçbir kimyasal ürün kullanılmadığından emin olunması gerekmektedir. Kimyasal maddeler bebeğin hassas cildine zarar verecektir. Bu da hiç istenmeyen sonuçlar ortaya çıkarabilmektedir.

bebek tulum
bebek tulum

Bebek Tulum Modelleri İçin Ölçü Önemli Bir Detaydır

Bu ürünler için ölçü önemli detaylardan biridir. Alınan bebek tulumu ideal ölçülerde olmalıdır. Bu tulumlar, bebeğin içinde rahat hareket edebileceği genişlikte olmalıdır. Bebeği kundak gibi sıkı sıkı sarmalayan modeller tercih edilmemelidir. Bunlar içinde rahat olmadığı zaman düzensiz uykular ortaya çıkabilmekte, bu hem bebeğin hem de ebeveynlerin huzurunu kaçırabilmektedir. Gereğinden fazla büyük olan modeller de sorun yaratmaktadır. Bu kez geniş ürün içinde bebek terlediğinde teri emilmeyecek, bu da hastalanmasına yol açabilecektir. Siz de en kıymetliniz için tulum arıyorsanız, adresiniz Ciciş Bebe olmalıdır. Ciciş Bebe, birbirinden özel modelleri ile hem bebeğe, hem de anne ve babasına huzurlu geceler sağlayacak ürünler sunmaktadır.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir