BEBEK HEDİYESİ İÇİN EN TATLI ÇEŞİTLER

BEBEK ÇİKOLATALARI

Bebek çikolatası, bebeğin doğum gününde hastane odasında veya evde misafirlere ikram edilen özel tasarım bir ikramdır. Bekleyen çift, mutluluklarını sevdikleriyle paylaşmak ve günü unutulmaz kılmak için farklı türlerde bebek hediyesi kullanıyor. Baby shower, mevlit, 6 ay kınası, doğum günü gibi organizasyonlarda konsepte uygun farklı paketlerde bebek çikolatası misafirlere dağıtılabiliyor. Bebeğin cinsiyetine göre farklı renklerde tasarlanan pakete bebeğin adı, doğum tarihi gibi detaylar eklenebiliyor. 

Hoş geldin Çikolatası

Hoş geldin çikolatası damak zevkinize göre sütlü çikolata, bitter veya beyaz çikolata tercih edebilirsiniz. Bebekler için çikolata sepetleri farklı aromalara sahip çeşitler içerebilir. Üretim aşamalarında çikolatanın kalitesine ve görselliğine büyük önem verilmektedir. Tek tek özenle sarılmış bebek çikolataları da hediye olarak ideal bir seçimdir. Hastane ve ev ziyaretlerinde ailenin sevincini paylaşmak için hem görüntüsü hem de tadıyla tatlı bir hediye olarak sunulabilir. Bebekler için genellikle pembe tercih edilirken erkek çocuklar için mavi, yeşil gibi renkler tercih edilmektedir. Ancak bu konuda net çizgiler yok. Sarı, kırmızı, mor ve beyaz gibi renkler de tüm bebeklere yakışan seçeneklerdir. Tasarımlarının kalitesini kanıtlamış bebek çikolataları kullanım kılavuzuna göre üretim yapan ünlü markalar, bazı çeşitlerinde kurdele, boncuk, tül, oyuncak ayı, ayakkabı gibi dekoratif detaylar ekleyerek hediyelikleri daha çekici hale getirilebilir. Bu ve benzeri birçok çeşit çikolata Nin Chocolate web sitesinde çoklu paketlerle yer almaktadır.

Nin Chocolate Yeni Doğan Çikolataları

Bebek isim çeşitleri kişiye özel olduğu için son derece özeldir. Farklı boyut ve yazı tiplerindeki çikolata paketlerinin üzerine özel teknikler kullanılarak yazılan isimler, bebeğin bireyselleşme sürecinin başladığının bir göstergesidir. Bebekler ikiz ise bebeklerin isimleri aynı paketin üzerine yazılabileceği gibi ayrı paketlerin üzerine de yazılabilir. Bebeğin adı doğrudan paket veya kutuya eklenebilir veya özel aksesuarlar üzerine kaydedilebilir. Nin Chocolate ürünleri ile birçok hoş geldin bebek çikolatalarını bulabilirsiniz. Özel süslemeler ve tasarımlarla kız ya da erkek bebekler için birçok bebek çikolatası seçeneği sizleri bekliyor.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir