BEBEK BADİSİ İLE BEBEĞİNİZ HUZURLU

Bebek badisi en çok kullanılan bebek tekstil ürünlerinin başında gelir. Özellikle bez kullanım dönemi boyunca bebeğin konforu için bebek çıtçıtlı badi modelleri kullanılmaktadır. Bu bebek badisi sayesinde bebeğiniz çok daha rahat hissedecektir.

Bebek çıtçıtlı badi başka durumlar için de kullanışlı bir üründür. Bebek çıtçıtlı badi bebeğinizin belinin ve karnının açılmasını önleyerek soğuk almasını engeller. Bu sayede hastalanma riski en aza düşer. 

Rahat ve Şık Bebek Çıtçıtlı Badi Seçenekleri

Bebekler için rahatlık önemli olsa da anne babalar için şık görünmeleri de önemlidir. Bir bebek modasının varlığından söz edebiliriz. Tabi ki şıklığın rahatlıkla buluştuğu bir modadan söz ediyoruz. Bu noktada kurtarıcı parçalar da bebek çıtçıtlı badi kıyafetleri! Bebek çıtçıtlı badi modelleri yüzlerce seçeneği ile her kullanım alanına uygun alternatifler sunar. Sizde rahatlığı ve şıklığı bir arada bulabileceğiniz bebek çıtçıtlı badi modellerimize göz atabilirsiniz. 

Bebeğiniz büyürken ona güzel anılar bırakmaya ne dersiniz? 1’den 12’nci ayına kadar özel sayı baskılı bir adet bebek çıtçıtlı badi ile fotoğraflarını çekerek, güzel bir fotoğraf koleksiyonu hazırlayabilirsiniz. Düz renk ve baskılı bebek çıtçıtlı badi seçenekleri ile bebeğinizi dilediğiniz tarza göre giydirebilir, aynı zamanda rahat etmesini de sağlayabilirsiniz.

Her Mevsime ve Tarza Uygun Bebek Badisi

Bebek çıtçıtlı badi modelleri günlük kullanımın olmazsa olmaz parçalarından. Bu nedenle 4 mevsim kullanım için de farklı bebek badisi seçenekleri mevcut. Kış dönemi bebeğinizin tenini ısıtacak uzun kollu modelleri tercih etmelisiniz. Baskılı ve düz renk bebek badisi seçeneklerine göz atmak için sitemizi ziyaret edebilir hem şık hem bebeğinizi sıcak tutacak kış kombinleri yapabilirsiniz. 

Yazın, bebek çıtçıtlı badi modelleri giy-çık parçası kullanılabildiğinden oldukça pratiktir. Pamuklu kumaştan üretilmiş sıfır kol bebek çıtçıtlı badileri ile bebeğiniz yazı çok rahat geçirecek.

Bebek Badisi Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Bebek badisi seçerken anne ve babaların dikkat etmesi gereken en önemli nokta kumaş kalitesinin bebek cildine uygun olup olmadığıdır. Çünkü bebek badisi doğrudan bebeğinizin cildine temas edeceğinden doğru ürünler tercih edilmediğinde cilt problemleri ve rahatsızlık hissi yaratabilir. Bebek çıtçıtlı badi seçimi yaparken genelde unutulan ama çok önemli noktalardan biri de bebek badisi bedenidir. Bebeğin bezinin şişme payı göz önünde bulundurularak bebek çıtçıtlı badi seçimi biraz bol olacak şekilde yapılmalıdır. Ürünlerimizi incelemek için Cicis Bebe‘yi ziyaret edebilirsiniz.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir