AMETİST TESBİH FAYDALARI NELERDİR?

Ametist tesbih ile tesbih sevdalısı olanların çok fazla ilgisini çekmektedir. Hem tesbih kullanıp hem de faydalarından yararlanmak istiyorsanız Ametist taşı tesbih bu yolun en güzeli ve estetik halidir. Baş ağrısına, kalp rahatsızlığına ve alerjiye iyi gelen ametist doğaltaş tesbih olduğundan sizi rahatsız eden olumsuz düşüncelerden uzaklaştırır adete doğal kas gevşetici özelliği görür. 

Tabi faydaları bu kadarla bitmiyor. Geceleri uyumakta zorlanıyorsanız ametist taşı tesbih kullanarak, avucunuzun içinde biraz gezdirdikten sonra baş ucunuza koyup rahatlıkla uyuduğunuzu göreceksiniz. Girdiğiniz bir ortamdaki negatif enerjiyi bile değiştirip ortamı daha pozitif bir hale dönüştürebilirsiniz. Ametist taşlı tesbih taşıyan kişinin radyasyon ve negatif enerjilerden korunarak kendine doğal bir kalkan oluşturabilir.

Ametist Taşlı Tesbih ile En Güzel Hediyeleri Siz Verin

Ametist tesbih taşı ile sadece tesbih değil kolye ve bileklik de oluşturabilirsiniz. Hediye alacağınız kişi kadın ise kolye ve bileklik, erkek ise bileklik veya tesbih tercih etmeniz mümkündür. Hangi alanda olursa olsun hediye alacağınız kişi sosyal veya dini hayatında kullanacağı ametist taşlı tesbih ile günlerini pozitif ve sağlıklı geçirecektir.

Doğum günlerinde veya özel bir günde hediye almakta zorlanıyorsanız eğer ametist taşlı tesbih, bileklik veya kolye en güzel tercihleriniz olabilir. Sevdiklerinize hem güzel bir hediye hem de günlerini pozitif ve sağlıklı geçirmesini ve unutulmamak istiyorsanız başka hediye düşünmenize gerek yok.Enerjisi en yüksek olan koyu mor renginde bulunan ametist taşı tesbih, kolye ve bilekliklerle sizi hem estetik hem de şık gösterecektir. 

Ametist Taşı Tesbih Fiyatları

Hepimiz güzel, orijinal bir tesbihin fiyatının pahalı olduğunu bilmekteyiz. Fakat ametist taşlı tesbih diğer tesbihlere nazaran daha uygundur. İster 33’lük isterseniz 99’luk ametist taşlı tesbih ürünlerini ihtiyacınıza veya zevkinize göre seçebilirsiniz. Uygun ve tamamen doğal taşlardan yapılan ametist taşı tesbih fiyatları için DergahTesbih sayfamızı ziyaret edebilir. İster kendinize ister sevdiğinize hediye alabilir, hızlı ve güvenli bir şekilde siparişinizi oluşturabilirsiniz. Pozitif enerji dolu günler geçirmenizi dileriz.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir