VALİZ MODELLERİ NASIL SEÇİLMELİ?

VALİZ MODELLERİ

Dünyamızın atlattığı sıkıntılı süreçlerden sonra pek çok insan özgürce seyahat etmenin tadını çıkarmak için tekrar yollara düştü. Peki en kullanışlı ve en doğru valiz modelleri nasıl seçilmelidir? 

Uzun yolculuklar için mutlaka büyük boy ve dayanıklı materyallerden hazırlanmış olan valiz modelleri tercih etmelisiniz. Daha kısa süreli yolculuklar için ise yine dayanıklı fakat daha küçük boy valiz modelleri tercih edebilirsiniz. Bir ya da iki günlük yolculuklarınız için mini boy verir ya da bul kullanmanız yeterli olacaktır. Tüm seyahatlerinizde kullanabileceğiniz valiz modelleri için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Harika Erkek Valiz Hazırlama Tüyoları? 

 

Özellikle uzun yolculuklar için yanımıza neler almalıyız? Bu yazdınız da harika erkek valiz hazırlama tüyoları vereceğiz. Seyahate çıkan tüm beylerin en büyük problemi aradıkları eşyaları bulamamak, bu sorunu kullanacağınız valiz içi minik çantalar ile çözebilirsiniz. Tüm seyahatleriniz için erkek valiz hazırlama yöntemlerini kullanmalısınız.

Valiz hazırlarken eşyalarınızı kategorilere ayırmalısınız, örneğin iç çamaşırlarınızı, çoraplarınızı, pijama takımlarınızı ayrı bir kategori halinde yerleştirmelisiniz. Ve tabii ki yiyeceğiniz tüm kalan giysilerinizi aynı şekilde kategorize ederek yerleştirmelisiniz. Ceket mont hırka gibi dış giysilerinizi en üst kısmına yerleştirmelisiniz. Erkek valiz hazırlama için dikkat etmeniz gereken diğer bir detay da elektronik eşyalarınız ve şarj aletleriniz olacaktır her birini kendi saklama kaplarına koymanız doğru bir tercih olacaktır aynı zamanda kişisel bakım ürünlerinizi de ayrı bir torba içerisinde yerleştirmeniz gerekmektedir. 

VALİZ MODELLERİ
VALİZ MODELLERİ

Bavul Modelleri Bakımı ve Kullanımı Nasıl Olmalıdır? 

Tüm yolculuklarınızda bütün özel eşyalarımızı güvenli bir şekilde taşımamız konusunda gerekli olan bavul modelleri son derece kıymetli taşıma araçlarındandır. Özellikle bulunmuş olduğumuz yaz aylarında hepimizin bavul modelleri arasından bir modeli ihtiyacı vardır. Uzun ömürlü ve problemsiz bir şekilde kullanmamız için bavul modelleri itinalı bir kullanım ve özel bakım ister.

Tüm yolculuklarınıza bavul modelleri kullanırken kapasitesine uygun bir biçimde yükleme yapılmalı ve ağırlık oranı doğru şekilde belirlenmelidir. Tüm bavul modelleri için kullanılan fermuar sap tekerler gibi aksamlar doğru bir şekilde kullanılmadığı takdirde kısa sürede arızalanacaktır.

 

AKSESUAR VE ÇANTA KATEGORİSİ YAZILARI
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir