VALİZ ALIRKEN NELERE DİKKAT ETMELİYİZ?

valiz

Bavullar, seyahatlerin en önemli yol arkadaşlarından biridir. Özellikle tatile gidiliyorsa, evde ne varsa valiz içine sığdırılmaya çalışılmaktadır. Taşınması gereken eşyalar arttıkça büyük valiz devreye girmektedir. Ağırlık arttıkça taşıma sıkıntısı ortaya çıkmakta, kurtarıcı olarak tekerlekli valiz modelleri tercih edilmektedir. Valiz fiyatları, boyut ve kullanılan malzemenin kalitesine göre değişkenlik göstermektedir.

Alınan Bavullar İhtiyaca Cevap Verebilecek Standartlarda Olmalıdır!

Bavullar satın alınmadan önce mutlaka ihtiyaçlar belirlenmelidir. Üründen beklentinin net olarak ortaya konmasının ardından boyut ile ilgili seçim sürecine girilebilecektir. Valiz modelleri seçimi yapılırken bazı kriterlere dikkat etmekte yarar olacaktır. Ağır yük altına girecek olan büyük valiz modellerinin mutlaka sağlam bir iskelete ve aynı sağlamlıktaki üst yapıya ihtiyacı olacaktır.

valiz

Büyük valiz , otobüs yolculuklarında ciddi bir risk altına girmektedir. Otobüsün küçük bagajına tüm yolcuların malzemelerinin birbirlerini üzerine istiflendiği düşünüldüğünde, valizin kendisi ve içindekiler zarar görebilmektedir. Zararı en aza indirmenin yolu ise sert plastikten hazırlanan modelleri kullanmak olacaktır. Sert plastikten hazırlanan valizler hem kendileri zarar görmeyecek, hem de içindeki malzemeleri koruyabilecektir.

Büyük valiz, ciddi ağırlıkta eşyalar ile doldurulduğunda, ortaya da taşıma sorunu çıkacaktır. Bu kadar ağır bir valizi taşımak ciddi problemler ortaya çıkarabilmektedir. Tekerlekli valiz modelleri, kullanıcının çok ağır yükleri bile rahatlıkla taşıyabilmesine imkan tanıyan donanıma sahip ürünlerdir. Tekerlekli valiz modellerinde yükün tamamını çeken tekerlek ve bağlı iskeletlerinin sağlam materyaller kullanılarak üretilmesi gerekmektedir. Aksi halde birkaç kullanım sonunda tekerlekler kırılabilmekte, iskelet hasar görebilmektedir. 

Kısa Süreli Seyahatler İçin Kabin Boy Valiz İdeal Ürünlerdir!

valiz

Kısa süreli iş seyahatleri için büyük bavullar kullanmak mantıklı seçim değildir. Birkaç parça kişisel eşyanın konacağı valizin ihtiyaca cevap verebilecek boyutlarda olması avantaj sağlayacaktır. Az sayıda eşyası olanlar için kabin boy valiz ideal bir seçim olacaktır. Taşıma kolaylığı sağlayan kabin boy valiz , hem ihtiyaca cevap verebilecek, hem de kullanıcısını yormayacaktır. Kabin boy valiz modelleri de olsa tekerlekli türlerini kullanmak rahatlığı daha da artıracaktır. 

Siz de kabin boy valiz almak, valiz fiyatları ile ilgili bilgi sahibi olmak istiyorsanız DGN Online adresini ziyaret etmenizde yarar olacaktır. DGN Online, valiz fiyatları ile kaliteyi paralel tutmaktadır.

 

Kategori yazıları
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir