UZUN TRENÇKOT KOMBİNLERİ NASIL OLUŞTURULUR?

TRENÇKOT MODELLERİ

Trençkot modelleri, mevsim geçişlerinin en önemli üst giyim unsurlarından biri olarak öne çıkmaktadır. Son derece şık ve spor uzun trençkot kombinleri oluşturmanın yolu uygun pantolon ve ayakkabı seçimi gerektirmektedir. Kadın trençkot kombinlerinde öne çıkan alt giyim unsuru kot pantolon olarak dikkat çekmektedir. Spor ayakkabı ile tamamlanan uzun trençkot tesettür için de son derece uygun bir ürün olarak görülmektedir. 

Tarz Sahibi Kadınların Vazgeçilmezi: Trençkot Modelleri

Trençkot modelleri, tarz sahibi kadınların vazgeçilmez üst giyim ürünlerinden biri olarak dikkat çekmektedir. Sonbahar ve ilkbahar gibi mevsim geçişlerinde sıklıkla tercih edilen kadın trençkot, sağladığı şıklığın yanı sıra ani değişen hava koşullarına karşı da kullanıcısının her zaman hazır olmasına imkan tanımaktadır. Oldukça geniş bir kombin imkanı sunan trençkot modelleri tercihi yapılırken tarzınıza uygun ürünlere yönelmenizde yarar olacaktır. İster vücudu saran modeller olsun isterse de oversize, asıl olan nasıl bir kombin oluşturulabildiği olmaktadır. 

Uzun Trençkot Kombinleri Oluşturmanın Püf Noktaları

Şıklığın temelinde kadının kendine yakışan alt ve üst kıyafetler ile uzun trençkot kombinleri oluşturmak yatmaktadır. Bunun için kot pantolon öncelikli seçim olarak kabul edilmektedir. Ancak, kalem etek ya da kumaş pantolon da son derece şık bir görünüm imkanı sunmaktadır. Günlük kullanımda kot pantolon ile spor bir giyim imkanı sunan uzun trençkot kombinleri, ofis ortamlarında da küçük değişikliklerle kullanılabilmektedir. Bu aşamada kot yerine kumaş pantolon ya da kalem etek tercihi öne çıkmaktadır. Eteğin geniş olmaması, şıklığın pekiştirilmesi için önemli bir detay olarak kabul edilmektedir. Kadın, bu sayede çok uğraşmadan şık bir görünüm elde edebilmektedir. 

Kadın trençkot modellerinde ayakkabı seçimi de dikkat gerektiren bir süreçtir. Günlük kullanım için spor ayakkabı şıklık ile rahatlığı birlikte sunmaktadır. Ancak, ofis giyiminde daha farklı seçenekler üzerinde durmakta yarar olacaktır. Uzun trençkot tesettür giyimi için de son derece ideal üst giyim ürünlerinden biri olarak kabul görmektedir. Düğmeli modelleri vücudun gizlenmesi ve hatların saklanması adına etkili olmaktadır. Ancak, seçilecek uzun trençkot tesettür için biraz geniş olmalıdır. Siz de şık trençkotlara sahip olmak istiyorsanız, Hülya Keser doğru adres olacaktır. 

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir