TESETTÜR TAKIM MODELİ SEÇERKEN DİKKAT EDİLMESİ GEREKEN 5 NOKTA

İş ortamlarında ve tüm özel günlerde kullanılmak üzere alacağınız tesettür takım modellerinde dikkat etmeniz gereken 5 noktayı şu şekilde sıralayabiliriz: 

 

  • Alacağınız tesettür takım modeli kesinlikle bedeninizin ölçülerine uygun olmalıdır. Çünkü tesettür giyim sektörü hassasiyetleri dikkate alarak yeterli miktarda ölçüler kullanmaktadır. Bu nedenle büyük bedenler almanız yanlış bir seçim olacaktır. 
  • Kesinlikle tarzınızı yansıtacak şekilde tesettür takım modellerini tercih etmelisiniz. Asla kısıtlanmış sıkıcı pantolonlu takım ya da kadın tesettür alt üst giyim modellerini kendinize mahkum etmemelisiniz.
  • Kadınların vücut tipleri birbirinden oldukça farklıdır. Kendi vücut tipinizi iyi bilmeli ve bu doğrultuda hazırlanmış olan modelleri tercih etmelisiniz. 
  • Giysinizi kesinlikle kullanacağınız ortama uygun olarak tercih etmelisiniz. Firmamız sizler için farklı ortamlara uygun pek çok tesettür takım seçenekleri sunmaktadır. 
  • Satın alacağınız tüm giysilerde ve özellikle takım modellerinde kullanılan kumaşların ve işçiliğin tıpkı firmamızın sağlanmış olduğu kalitede olmasına dikkat etmelisiniz. 
TESETTÜR TAKIM MODELLERİ
TESETTÜR TAKIM MODELLERİ

Pantolon Tunik Takım Modelleri ile Nasıl Başörtü Modelleri Kullanılabilir? 

 

Tesettürlü hanımların modern ve inançlarına uygun tasarıma sahip olan pantolon tunik takım modelleri için pek çok başörtü ve şal tasarımları mevcuttur. Yapacağınız pantolon tunik takım kombinlerinde, katılacağınız ortama uygun olarak başörtü ve şal modellerinden seçimler yapmanız gerekmektedir. Çünkü başörtü ve şal modellerinde günlük ve abiye modeller üretilmektedir. Hemen hemen her alanda size kolaylık sağlar.

Örneğin pantolon tunik takım kullanacağınız zamanlarda şık bluzlar tercih etmiş iseniz ışıltılı saten başörtüler kullanabilirsin. Ancak takımınız ile daha sade günlük bluzlar ve günlük ayakkabı çanta modelleri kullanmış iseniz keten şal modelleri kullanabilirsiniz. Yani kombinlerinizde katılacağınız ortama göre seçimler yapmanız gerekmektedir. Dikkat etmeniz gereken diğer bir husus ise takımları seçerken renk tonlarında uyumu yakalamanız gerçeğidir. Genellikle renklerde ton uyumunu yakalamak sizi kaliteli bir görüntüye sahip kılacaktır. 

Koyu renk takım tercihlerinde gri ve vizon renklerde başörtü ve şal kullanımı sizi oldukça fazla zarif bir havaya sokacaktır. Siz de tüm tesettür giyim ürünlerimizi incelemek üzere firmamızın özenle hazırlamış olduğu Elören Giyim online satış sayfamızı ziyaret ederek alışverişlerinizi yapabilirsiniz. 

 

Kategori yazıları
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir