STİLİNİZİ KURU KAFA VALİZ İLE YANSITIN

Son dönemlerin en moda ürünlerinden biri haline gelen kuru kafa valiz, tarzı yansıtmanın yanı sıra kullanım kolaylığı ve güvenilirlik sunmaktadır. Büyük boy valiz seçeneği seyahatlerin çok daha rahat geçmesi imkanını sağlarken, kuru kafa desenli valiz modelleri ile hem tarz hem de şık bir görünüm oluşmaktadır.

Uzun süreli seyahatlerin vazgeçilmez aksesuarlarından biri olan büyük boy valiz, kullanıcısına hem rahatlık, hem de konfor sunmaktadır. Seyahat için gerekli tüm malzemelerin tek bir valiz içine sığmasını sağlayan, birden fazla ürün ile yola çıkmanızı engelleyen modeller, tam anlamıyla hayat kurtaran ürünler olarak ön plana çıkmaktadır.

 

Son Dönemlerin En Çok Tutulan Ürünü: Kuru Kafa Desenli Valiz

 

kuru kafa valiz

Son dönemlerde en çok tercih edilen ürünlerin başında kuru kafa desenli valiz modelleri gelmektedir. Son derece kaliteli malzemeler kullanılarak hazırlanan ve dayanıklı yapısı ile dikkat çeken kuru kafa valiz, policarbon ile üretilmektedir. Yüksek darbe emici özelliğe sahip policarbon, ürünün direncini, doğal olarak ömrünü da uzatmaktadır. 

Kademeli bir çekçek sistemine sahip olan kuru kafa desenli valiz, bu sayede kullanım rahatlığı sunmaktadır. Kademeli çekçek, kullanıcının boyuna göre ayarlanabilmekte, hem kısa hem de uzun boylular için kullanım konforu sunmaktadır.

Kuru kafa valiz modellerinde benzer ürünlerin aksine tekerlek sistemi de özel olarak üretilmektedir. Birçok modelde 4’li tekerlek sistemi tercih edilirken, kalite ve dayanıklılık ile birlikte rahat sürüş imkanı tanıması için büyük boy valiz modelleri 8’li tekerlek sistemi ile üretilmektedir. 360 derece dönebilme özelliğine sahip 8’li tekerlek sistemi her türlü zeminde rahat ve konforlu bir taşıma imkanı sunmaktadır.

Valiz Fiyatları Ürünün Kalitesi ile Doğru Orantılı Olarak Değişmektedir

 

Valiz fiyatları, ürünün kalitesi ve modeline göre değişkenlik göstermektedir. 3 ayrı model olarak tasarlanan kuru kafa modelli valizler, küçük, orta ve büyük olarak sıralanmaktadır. Valiz fiyatları bu üç model arasında olduğu gibi diğer ürünler ile de farklıdır. 

Siz de seyahatlerinizde yol arkadaşlığı yapacak, tüm yükünüzü kaldıracak valiz modelleri arıyor, doğru seçimi yapmakta zorlanıyorsanız, DGN valiz modellerini incelemenizde yarar olacaktır. DGN valiz fiyatları kalite ile doğru orantılı değişmektedir. 

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir