SÖZ NİŞAN ÇİKOLATASI ÇEŞİTLERİ

söz çikolatası

Yeni bir hayata girmek için kızın evine gidilecekse eğe elbette eli boş gidemezsiniz… Söz nişan çikolatası böyle günlerin olmazsa olmazıdır. Lezzetli tatlarla bir akşamın tadını çıkarmaya, sohbetinize renk ve lezzet katmaya ne dersiniz? Cevabınız “Evet” ise o zaman nişan çikolatası köşe yazarı ile güzel bir örnek hazırlayalım. Bağlılık ve nişan geceleri, sohbetin en derin olduğu ve yıllardır ailelerde konuşulduğu günlerdir. Karı koca arasında şakalar yapılır, çocuklara anlatılır ve gece daha ilginç bir şekilde kutlanırsa efsane olur ve tüm konuklar arasında uzun bir sohbet gecesine dönüşür. Tabii ki kızlara sorduğunuzda “acı kahve” içmeden eve gidemezsiniz, zaten izin vermezler. Baştan söyleyeyim, tuzlu balığa benzeyen köpüren bir kahve içtikten sonra mutlaka birkaç bardak su içmeniz gerekecek. Bol tuzlu kahve içtikten sonra rahatlamanıza yardımcı olacak da söz çikolataları olabilir. Söz çikolatası süsleme yapılarak sunulabilir. Söz çikolatası ve nişan çikolatası çeşitleri isteme çikolatası olarak da bilinir.

Kız İsteme Çikolatası

Söz verdiğinizde veya nişanlıyken kendi çikolatanızı alacak ve bunun için tektaş yüzük getirmeniz gerekebilir. Biz de bunu sizin için düşündük ve tektaş yüzük desenli kız isteme çikolatası hazırlayıp sizlere sunduk. Fıstıklı sütlü timsah çikolatanın üzerine kurdele ve ithal metal tektaş yüzük resmi ekleyerek hazırladığımız nişan sözü çikolata paketi, 20 adet çikolata ile güzel bir akşam geçirmenize yardımcı olacak.  Nişan tepsisi içerisinde bu çikolata paketleri mutlaka yer almalıdır. İsteme çikolatası tepsili olan seçenekleri de değerlendirebilirsiniz.

Söz Çiçeği ve Çikolatası Fiyatları

Bir kıza evlenme teklif edecekseniz veya şık bir çikolata ile nişanlanacaksanız, bu şık söz nişan çikolataları ile sevdiklerini ve ailesini memnun edebilirsiniz. Öyle ki yeni nesil nişan ve söz çikolataları sadece vintage ambalajlarda sunulmuyor. Aksine çok şık bir ambalaj içinde sunuluyor ve üzerine birkaç obje ekleniyor. Gümüş çikolata nişan çikolataları da bunlardan biridir. Bu paketler içerisinde fıstıklı sütlü çiklata, kurdele ve makas seti ithal metal taşlarla süslenmiştir. Çikolata 20 – 30 parçadan oluşmaktadır Bu paketi seçtiğinizden emin olun, karşı taraf bunu çok takdir edecektir. Kız isteme çikolata paketlerinden birçok farklı seçeneği değerlendirebilirsiniz. Söz çiçeği ve çikolatası fiyatları için Nin Chocolate sayfasındaki Nin ürünlerini inceleyebilirsiniz.

 

Kategori yazıları
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir