Seyahatlerimiz İçin Vazgeçilmez Valizler

Bir yerden bir yere yolculuk yaparken vazgeçilmezlerimiz arasında yer alan bavul diğer adıyla valiz yolculuklar için önemli gereksinimlerden biridir. Yolculuklarımızda yanımızda götürmek istediğimiz, gerekli olan eşyaları taşımak amacıyla kullanılır. Bavullarınızı minik detaylarla özelleştirilebilirsiniz. Öncelikle rengini klasikleşmiş renkler dışında bir renk seçerek bulmakta zorlanmadan rahatlık sağlayabilirsiniz. İsim etiketi yapıştırıp valizinizin kaybolmasını önleyebilirsiniz. Valizinizin kilidini olması daha güvenli bir tercih olacaktır.

Bavul Boyutları ve Özellikleri

Bavullar; bavul küçük boy, bavul orta boy, bavul büyük boy olarak üç tür boyut olarak tasarlanmış olup küçük boy bavul en küçük ebatlara sahip valiz modelleri arasındadır.

Küçük Valiz Özellikleri ve Ebatları

Küçük bavul kısa süreli tatiller için kullanımı en uygun olandır. Küçük bavullar uçak için alınabilir ve taşıması daha kolaydır. Küçük boy bavul ebatları standart olarak 50x35x30’tir. Ekonomik olarak çok sık seyahat edenler için üçlü bavul seti önerilir. Kabin boy bavul ise tekli olarak almak isteyenlerin sıkça terci ettiği modellerdendir. Valiz fiyatları özellikle boyutuna göre değişiklik gösterir ve istediğiniz fiyat aralığında da bulabilirsiniz.

Büyük Boy ve Orta Boy Bavul Özellikleri

Büyük boy bavul, aile tatillerinin, çocuklu gidilen kalabalık veya uzun süren seyahatleriniz için vazgeçilmez temel bir ihtiyaçtır. Büyük boy bavulların en büyük avantajlarından biri tek bir bavulla seyahat edebilmektir, ayrı ayrı birkaç valiz almak yerine bir büyük boy valiz daha da kolaylık sağlayan bir yöntem olacaktır. Büyük bavul ölçülerin, boy ve derinlik olarak standart boyutları 70×50×25 olup her eşyanızı rahatlıkla sığdırabileceğiniz şekilde tasarlanmıştır. Ancak körüklü olan valizlerde genişleme oranı artabiliyor. Böylece geniş bir valize sahip olabilirsiniz. Orta boy bavul birkaç günlük seyahatlerde çok eşya yoksa yeterli gelecektir. Orta boy bavul ölçüleri, genellikle 60x45x23 sabittir. Bazı bavul modellerinde fiyat değişiklik gösterebilmektedir. Bu durum kişinin ihtiyaç ve isteğine göre değişiklik gösterir. Valiz fiyatları materyal, renkler ve farklı ayrıntılar ile de farklılık gösterebilir. 

Tekerlekli Valiz Özellikleri

Tekerlekli bavul fiyatları diğerlerine göre daha avantajlı olup fiyatları tekerli olmayan valizlere göre farklılık göstermektedir. Tekerlekli valiz size büyük bir rahatlık sağlayacak. Eşyalarınızı rahatlıkla taşımanıza yardımcı olacaktır. Dörtlü veya ikili tekerlekler ile seyahatiniz daha da kolaylaşacak ve istediğiniz yere rahatlıkla ardınızdan çekebileceksiniz.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir