KEHRİBAR TESBİH ÖZELLİKLERİ NELERDİR?

kehribar tesbih özellikleri

Kehribar tesbih çeşitleri birçok kehribar modelinden zen ile üretilen modeller arasında yer almaktadır. Kehribar tesbih modellerinin tercih edilme sebepleri arasında kehribar tesbih özellikleri yer almaktadır. Orijinal kehribar tesbih modelleri cilt ile temas ettiği zaman hafif bir kaşıntı olmasına sebep olur. Doğal ve kaliteli bir şekilde sizlere sunulan orijinal kehribar tesbih seçenekleri erkeklerin tesbih seçenekleri arasında ilk sırada yer almaktadır. Özelliklerini şu şekilde sıralamak mümkündür:

  • Ruhu dinlendirici ya da stres azaltıcı özelliğe sahiptir.
  • Orijinal kehribar tesbih modelleri bağışıklık sistemini güçlendirdiğine inanılmaktadır.
  • Astım,bronşit,migren ya da guatr gibi hastalıklara iyi gelmektedir. 
  • Mide ya da bağırsak enzimlerini düzenleyerek gaz ve kolik sancılarına iyi geldiği bilinir. 
  • Orijinal kehribar tesbih modelleri ağrı kesici özelliğe sahiptir.
  • Kehribar doğal taşları kullanıldığı zaman salyayı azalttığı kabul edilir.
  • Orijinal kehribar tesbih modelleri kolye ya da bileklik olarak kullanıldığı zaman huysuz bebekleri sakinleştirdiği söylenmektedir. Diş çıkarma dönemindeki bebekleri rahatlattığı bilinir. 

Uzun Ömürlü Kehribar Tesbih Seçenekleri 

Kehribar tesbih seçenekleri birçok erkeğin vazgeçilmez aksesuarı olarak bilinir. Aslında fosil ağaç reçinesi olan kehribar, en çok tercih edilen tesbih modelleri arasında yer almaktadır. Çoğunlukla tropikal ağaçlarda ya da kozalaklı ağaçlarda bulunur. Oldukça değerli ve uzun ömürlü bir kullanıma sahip olan orijinal kehribar tesbih modelleri eşsiz güzelliğe sahip olan anlamlı bir hediye seçeneğidir. Kehribar dediğimiz maddenin sabit ya da belirli  formu yoktur. Değişiklikler gösterir ve rengi açık sarıdan kızıla kadar gitmektedir. Sadece rengi ya da tonu değil kehribarın hammaddesi de değişebilir.

Her Bütçeye Uygun Kehribar Tesbih Modelleri

Hammaddesinde değişkenlik gösterdiği için kaliteli kehribarlar kullanılarak yapılan tesbihlerin daha pahalıya satılması oldukça normaldir. Daha kolay erişilebilen kehribarların kullanıldığı kehribar tesbih çeşitleri ve modellerinin daha uygun fiyata satılmasına sebep olmaktadır. 
Tesbihin fiyatını belirleyen diğer nokta işçiliktir. Kusursuz işçilik ile yapılmış bir tesbih gerçekten şık ve gösterişli bir görünüme sahip olur. Unutulmaz ve kaliteli bir hediye vermek istiyorsanız Dergah Tesbih internet sitemiz üzerinden istediğiniz kehribar tesbih çeşitleri ve modellerine sahip olabilirsiniz. 

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir