Hastane çıkış seti , yeni doğmuş bebeğe henüz daha hastanedeyken giydirilen, içinde çeşitli bebek için gerekli ihtiyaçların olduğu bir settir. Zıbın , şapka, tulum, eldiven gibi bebek için gerekli kıyafetler ile hazırlanan hastane çıkış seti çeşitli içeriklere sahiptir. Hastane çıkış seti sayesinde gerekli ürünler ve eşyalar tek bir kutu içinde bulunabilir. Bu setlerin sunmuş olduğu en büyük konfor da budur. Bebek için gerekli eşyaların teker teker alınmasının yanı sıra hepsinin tek bir set ile satışa sunulması ebeveynler için de büyük bir avantaj sağlamaktadır. 

Hastane çıkış seti , bebeğin cinsiyetine göre farklı renk ve ürünlerden oluşmaktadır. Bunun için erkek bebek hastane çıkışı ve kız bebek hastane çıkışı gibi setleri rahatlıkla satın alabilirsiniz.

Yenidoğan Hastane Çıkışı ile Konforlu Bebekler

Yenidoğan hastane çıkışı , bebeklerin konforlu olmasını sağlar. Nasıl mı? Yenidoğan hastane çıkışı içinde öncelikle zıbın, şapka, tulum gibi bebeğin ihtiyaçlarının olduğu bir settir. Genelde beyaz rengin hakim olduğu yenidoğan hastane çıkışı içindeki ürünler bebeğin tamamen konfor içinde bulunmasını sağlar. Zıbın , yeni doğmuş bir bebeğe en başta giydirilen bir üründür. İç çamaşırı ya da tek parça kıyafet olarak da giydirilebilen zıbın , bebeklerin rahat hareket etmesini sağlayan en önemli eşyalardan biridir. Zıbın bebek kıyafetler içinde en sevilen ve tercih edilen eşyalardan biridir.

Yenidoğan hastane çıkışı , yine çeşitli içeriklerle hazırlanan eşyaların olduğu bir settir. Anneler, doğuma girmeden önce yenidoğan hastane çıkışı setini hazırda tutar. Böylelikle doğuma gidilerken gerekli eşyalar hazırlanmış olur.

hastane çıkış seti

Hastane Çıkış Seti İçerikleri Nelerdir?

Hastane çıkışı bebek setleri sayı olarak değişik içeriklere sahiptir. 10’lu hastane çıkışı , en çok tercih edilen setlerden biridir. İçinde önlük, şapka, tulum, alt ve üst giyim, zıbın , iç çamaşırı gibi eşyaların olduğu hastane çıkışı bebek setleri tek bir kutuda tüm ihtiyaçların olduğu gayet kullanışlı ve gerekli setlerdir. Hastane çıkışı bebek setleri, değişik renk ve desenlerle hazırlanmakla birlikte içinde yumuşak pamuklu kumaşlardan üretilen ürünler bulunmaktadır. Hastane çıkış seti için Ciciş Bebe sizinle.

 

Kategori yazıları
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir