HER SEZONA UYGUN GİY ÇIK TESETTÜR MODELLERİ

giy çık

Tesettür giyimin en özel parçalarından biri hiç şüphe yok ki giy çık modelleri olarak kabul edilmektedir. Her sezona uygun tasarımlar olan tesettür giy çık modelleri tek parça olabildiği gibi talebe özellikle spor giy çık modelleri için iki parça olarak hazırlanmaktadır. Giy çık kap modelleri, kadının hem İslami koşullara göre giyinme imkanı, hem de rahatlık ve şıklık sunmaktadır.

Giy Çık Ürünler İle Kombin Derdinden Kurtulun

Kadınlar için giyinmenin ne kadar önemli ve uzun süren bir uğraş gerektirdiğini bilmeyen yoktur. Kendisine yakışanı bulabilmek için uzun süre çaba harcamak istemeyenler ise giy çık ürünleri tercih etmektedir. Her tarza ve zevke uygun hazırlanan, kapalı giyinmeyi tercih eden kadınların giyim kurallarını yerine getiren tesettür giy çık modelleri ile kombin derdi ortadan kalkmaktadır. 

Fermuarlı ve düğmeli modeller olarak üretilen giy çık kap modelleri, ceketten biraz daha uzun olan dış giyim ürünleri olarak kabul edilmektedir. Talebe bağlı olarak bileklere kadar uzanan tarzı da olan bu modeller iki farklı tarzda hazırlanmaktadır. 

Giy çık kap modelleri genellikle tek parça olarak tasarlanan dış giyim ürünleri olarak dikkat çekmektedir. Burada amaç, hem mevsimin koşullarına karşı kullanıcısının koruma altına alınması, hem de tüm vücudun kapatılarak diğer kıyafetlerin görünürlüğünün engellenmesidir. Kadın kendine uygun, zevklerini yansıtan tesettür giy çık tek başına kombin oluşturabilmekte, istediği şıklığa kavuşabilmektedir. 

tesettür giy çık

Spor Giy Çık Modelleri Çift Parçadan Oluşmaktadır

Üsk giyim ürünü olarak tasarlanan giy çık modelleri tek parçadan oluşurken, spor giy çık modelleri ise iki parça halinde hazırlanmaktadır. İki parçadan biri olan üst fermuarlı bir tasarıma sahip olmakta, talebe göre kapüşonu da bulunmaktadır. Beden ölçülerine uygun olan üst parçanın uzunluğu kalça altı ile diz üstü arasında olmaktadır. Bu sayede spor sırasında kadının hatlarının belli olmasının önüne geçilmektedir.

Spor giy çık modelleri için alt bölüm de son derece rahat bir tasarıma sahip olmalıdır. Kumaş seçeneği mevsimsel koşullara uygun olması gereken bu ürünler, yazın terlemeyi, kış döneminde de üşümeyi engellemelidir. 

Siz de tarzınızı ortaya koyabileceğiniz, şıklığı yakalayabileceğiniz konforlu tesettür kıyafetleri arıyorsanız, Elören Giyim en doğru adres olacaktır.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir