GİY ÇIK KAP İLE ŞIK VE PRATİK GİYİM STİLİ OLUŞTURUN

giy çık

Tesettür giyim tarzında dış giyim dendiğinde akla kaban ve pardösü modelleri gelse de özellikle bahar ve yaz dönemlerinde giy çık kap modelleri öne çıkmaktadır. Giy çık olarak tanımlanan ve ince dış giyim ürünü olarak tasarlanan tesettür giy çık, bahar ve yaz konforunun en özel anahtarlarından biri olarak kabul edilmektedir. Boyundan topuklara uzanan modelleri ile kadınları kombin derdinden de kurtaran dış giyim ürünleri, bahar ve yas dönemleri için şık taraşımlar olarak sunulmaktadır. Uzun tunik modelleri de yaz dönemleri için dış giyim ürünü olarak tercih edilebilmektedir.

Giy Çık Kap Modelleri İki Ayrı Tasarımı İle Öne Çıkmaktadır

Tesettür tarzda şık ve pratik giyim stili oluşturmanın en kolay yollarından biri giy çık kap modelleri olarak kabul edilmektedir. İki ayrı tasarım olarak sunulan modeller boyundan bileklere ve boyundan diz altına uzanan tarzlar olarak üretilmektedir. Vücudun tamamını ya da büyük bölümü kapatması nedeniyle İslami koşullara göre giyinmenin şartlarını rahatlıkla yerine getirebilen bu tasarımlar, her yaştan kadının vazgeçilmezleri arasında yer almaktadır. 

Giy çık kap modellerinde özellikle genç kadınlar diz altı modellerini tercih etmektedir. Düğmeli ya da fermuarlı modelleri ile kullanıma sunulan bu tasarımlarda bahar ve yaz aylarına uygun tercihler ön plana çıkmakta, şık ve zarif giyimin temelleri küçük dokunuşlar ile atılmaktadır. Boğazdan topuklara uzanan giy çık modellerinden kemer unsuru da sıklıkla tercih edilen tasarımlar arasında yer almaktadır. 

giy çık

Tesettür Giy Çık Yaz Dönemlerinde Renkleniyor

Tesettür giy çık, sonbahar ve kış dönemlerinde hakim renkler üzerinde yoğunlaşırken, bahar ve yaz dönemlerinde ise hem renkleniyor, hem de hareketleniyor. Uzun giy çık modelleri için yaka ve kol bölgelerinin nakışlar ile hareketlendirilmesi, ortaya çok daha tarz kıyafetlerin çıkmasına imkan tanırken, bu tasarımlar günlük kullanımın yanı söre özel etkinlikler ve gecelerde de tercih ediliyor. 

Uzun tunik modelleri de zaman zaman üst giyim ürünü olarak tercih edilmektedir. Renkli ve özel detaylarla süslenmiş uzun tunik modelleri, kadınların yaz dönemlerinde üst giyim ürünü olarak kullandığı tasarımlar olarak değerlendirilmektedir. 

Siz de tarzınızı ortaya koymanızı sağlayacak tesettür giy çık modelleri arıyorsanız, adresiniz Elören Giyim olacaktır. 

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir