GENÇ TESETTÜR ABİYE SEÇİMİ VE RENK TRENDLERİ

tesettür abiye

Genç tesettür abiye modelleri, renk ve tasarım özellikleriyle öne çıkmaktadır. 2023 modasının renk trendleri hem mat hem de canlı renkler üzerinde yoğunlaşırken, genç kadınlar abiye seçimlerinde taba ya da fuşya tercihini ön planda tutmaktadır. Davetlerde şık ve zarif bir görünüm sunan tesettür abiye modelleri seçiminde uçuk mavi ve toz pembe gibi seçenekler de değerlendirilmektedir. Kırmızı tesettür abiye ise gençlerin her zaman seçimlerinin ilk sırasında yer almaktadır.

Genç Abiye Modellerinde Öne Çıkan Renkler

Davetler, düğün ya da nişan gibi organizasyonlar ile bahar dönemlerinde yoğunlaşan partiler genç tesettür abiye modellerinin cazibesini daha da artırmaktadır. Davetlerin en şık ve zarif kadını olmak isteyenler, hem tasarım hem de renk seçimi olarak hayli titiz davranmaktadır. 

2023 yılı modasında abiye modellerinde bazı renkler öne çıkmakta, tercihler bu renklerin etrafında şekillenmektedir. Düğün ve nişan gibi organizasyonlar için genç kesimin tercihlerini belirleyen renklerin başında kırmızı ve fuşya gibi göz alıcı canlı renkler yer almaktadır. Bu renkleri uçuk mavi, toz pembe, gri, ekru ve taba gibi soft renkler izlemektedir. 

genç tesettür abiye

Genç Tesettür Abiye Renklerinin Seçiminde Organizasyonun Konsepti Ve Mekan Özellikleri Dikkate Alınmalıdır

Abiye modellerinin seçiminde belirleyici kriterlerin başında davet ve organizasyonların konsepti ile etkinliğin yapılacağı mekan gelmektedir. Genç kadınlar açık alan ya da kapalı mekan etkinliklerine farklı tasarımlarda kıyafetler ile katılmaktadır. 

Bahar dönemlerinin vazgeçilmezi açık alan etkinliklerinde canlı ve mevsimin unsurlarını taşıyan renkler üzerinde durulmakta, abiye tasarımlarında öncelik fuşya ve toz pembe gibi renklere verilmektedir. Kapalı mekanların vazgeçilmez tasarımlarının başında ise kırmızı tesettür abiye modelleri gelmektedir. Kırmızı abiye, rengin ışıltısını ve zarafetini kullanıcısına en belirgin şekilde sunan tasarımlar olarak değerlendirilmektedir.

Doğum günü ya da mezuniyet gibi etkinliklerde abiye modelleri çok daha renkli tasarımlar olarak hazırlanmalıdır. Mevsimin renklerinin ağırlıklı olduğu, baharın izlerini taşıyan modeller, genç kızların şıklığını pekiştirmekte, eşsiz bir şıklık sunmaktadır. 

Siz de eşsiz renk ve tasarımlarda tesettür modelleri arıyorsanız, Hülya Keser kreasyonlarını incelemenizde yarar olacaktır. 

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir