GECE KARANLIĞINDA IŞILDAYAN TESBİHLER

Erkek aksesuarları arasında tesbihin çok özel bir yeri vardır. Farklı taş ve ağaçlardan, renk renk üretilen, ucundaki püskülü ve imamesi ile kişiye özel tasarlanan bu eşsiz parçalar günden güne modadaki gelişmelere ayak uyduran modern ürünlerdir. Son dönemin en revaç tesbih modellerinden biri de kedi gözü tesbih çeşitleridir. Bakanın dönüp bir daha baktığı kedi gözü tesbih özellikleri arasında en fazla dikkat çekeni gece karanlığında bile ışıldamasıdır. Kendine özel rengi, karanlıkta parlama özelliği ve yapımında kullanılan malzemenin yapısı ile her erkeğin elinde tutmak istediği modellerden olan 17’li kedi gözü tesbih çeşitleri benzersiz bir tesbih deneyimi sunar.

KEDİ GÖZÜ TESBİHLER İLE İKİLİ KULLANIM

Farklı renkleri ile kullananları büyüleyen ürünlerden olan kedi gözü tesbih orjinal pres kehribar taşı ile atölye işçiliğinde elde edilir. Gündüz kullanımda son derece günlük, spor ve yerine göre şık birer parça olarak göze çarpan kedi gözü tesbih modelleri, gece karanlığında parıldayarak etrafa ışık saçar. Farklı özellikleri ile oldukça orjinal bir koleksiyon ürünü yerine geçen, 17’li kedi gözü tesbih çeşitleri aynı zamanda bir erkeğe alınabilecek en özel hediyelerden biridir.

Dergah Tesbih güvencesi altında, özel el işçiliği ile üretilen kedi gözü tesbih özellikleri erkekler tarafından fazlasıyla beğenilir. Gün içinde elde kullanımı ile zihni ve bedeni rahatlatmaya yardımcı olan bu çok özel parçalar, gece karanlığı altında parlayarak çok daha estetik bir görünüm kazanır. Bu görünümü ile herkesi etkileyen kedi gözü tesbih fiyatları orjinal ürün kullanımı, imame malzemesi ve tasarım şıklığı gibi farklı faktörlerden etkilenir. En kaliteli ve uzun süre dayanıklı kedi gözü tesbih fiyatları Dergah Tesbih ile oldukça ucuz seviyede tutulur. Böylece her erkeğin kendi zevkine özel tesbih çeşitlerine ulaşması mümkün olur.

DİKKAT ÇEKİCİ KEDİ GÖZÜ TESBİHLER

Sade ve şık duruşuyla en özel aksesuarlardan olan kedi gözü tesbih orjinal materyaller ile Dergah Tesbih güvencesiyle üretilir. Gece karanlığında parlayan bu estetik ürünler, farklı tasarımlardaki gümüş uçları ile her erkek kombinine rahatça uyum sağlar. Gün içinde rahat kullanım sağlayan fosforlu tesbihler, aynı zamanda gece için de zarif bir şıklık sunar. Dergah Tesbih’in usta ellerinden çıkan bu hoş görünümlü kedi gözü tesbih fiyatları ortalama ücretlerinde altındadır. Böylece her erkeğin ruhuna hitap eden, görünümü ile dikkatleri üzerine çeken, özel taş yapısı ile gece karanlığında parlayan bu tesbihler hem koleksiyon, hem de hediye etmek için son derece idealdir. Türkiye’nin her yerine güvenli ödeme ve hızlı kargo hizmetleri ile ulaştırılan dönemin en trend 17’li kedi gözü tesbih modelleri Dergah Tesbih’de bulunur.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir