UĞUR VE ŞANS GETİREN FİRUZE TESBİH MODELLERİ

Firuze tesbih firuze taşından üretilen popüler tesbih ürünleri arasındadır. Bu taş uğur ve şansın simgesi olarak bilinir. Aynı zamanda halk dilinde adı turkuaz taşı olarak da bilinmektedir. Antik Mısır’da şans getirdiği ve uğur getirdiği için kullanılan firuze taşı daha sonrasında Türkler tarafından savaş malzemeleri yapımında kullanılmıştır. Firuze taşı tesbih de tüm firuze taşının özelliklerine barındırır. Firuze tesbih faydaları arasında aynı zamanda nazara karşı koruyucu etkisi ile de bilinmektedir. Siz de sitemizden firuze tesbih orijinal ürünleri inceleyerek anında şansın simgesinden yapılmış tesbih modellerine sahip olabilirsiniz. 

Firuze Tesbih Faydaları Nelerdir?

Firuze tesbih faydaları arasında saymakla bitmeyen özellikler bulunmaktadır. Ancak bunların başında dikkat çeken özelliği şans ve uğur getirmesidir. Kullanan kişiye uğur getirdiğine inanılan firuze taşı ile şansınızı arttırabilmeniz mümkün. Aynı zamanda firuze taşı tesbih taşıyana gençlik ve zindelik de sağladığına da inanılır. Firuze taşından yapılan tesbih modellerimizde her zevke hitap ediyoruz. Zaza tesbih sevenler için firuze taşından yapılan zaza tesbih modelleri arasından da dilediğinizi seçebilirsiniz. İsteğe göre seçebileceğiniz modellerimiz her geçen gün artarak her zevk için hitap etmeyi hedefliyor. Şimdiden gözünüzü alamayacağınız el emeği ile üretilen tesbihlerimiz ile sizlere hizmet veriyor ve her kesimin ulaşması için uygun fiyatlandırma ile sunuyoruz. 

firuze tesbih

Firuze Tesbih Modelleri ve Fiyatları

Firuze tesbih modelleri ve fiyatları bu başlık altında sıralamamız doğru olmayacaktır. Bunun için ilgili kategorilerimize giderek firuze tesbih çeşitleri arasından zevkinize uygun bir tesbih modelini seçerek anında sahip olabilirsiniz. Firuze tesbih faydaları arasında sizin için de faydalı özellikler bulabileceğinizi biliyoruz. Bu yüzden size firuze yüzük orijinal ürünlerini sunarak memnun müşterilerimiz arasında görmekten mutluluk duyuyoruz. Firuze tesbih çeşitleri arasında seçim yaparken sadece tasarıma göre seçim yapmanız yeterli olacaktır. Ürünlerimizin hepsinde kullanılan orijinal taşlar ile hiçbir ürünün faydasında değişme veya azalma olmayacaktır. Doğal taş kategorisinde sevilerek alınan firuze taşı ile yapılan tesbihlere hemen uygun fiyatlarla sahip olmak için Dergah Tesbih’i seçebilirsiniz. 

 

KATEGORİ YAZILARINA GİT!
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir