EN GÜZEL VE EN ÖZEL DOĞUM GÜNÜ PASTASI MODELLERİ

frambuazlı pasta

Doğum günü pastası modelleri bazen gelişi güzel bir pasta olurken bazen de özel olarak iç malzemesi ve dış görünüşüyle tasarım bir pasta olabiliyor. Her iki şekilde doğum günü olan kişinin zevkine hitap etmesi önem arz ediyor.

Doğum günü pastası modelleri dış görünüşüyle sınırsız tasarıma sahip olabilir ancak iç dolgu malzemesi olarak genelde çikolatalı ve meyveli olarak ikiye ayrılmaktadır. Çikolatalı pastalara yaygın olarak Antep fıstığı, kestane gibi tatlar eşlik ederken, meyveli pastalar çeşitli meyvelerle kendine has tatlara sahiptir. 

Siz de hafif tatları seviyorsanız ve az şekerli tatlar damağınıza hitap ediyorsa doğum günü pastası olarak meyveli bir pasta tercih edebilirsiniz. Özellikle egzotik tatlardan hoşlanıp, mayhoş aromaları seviyorsanız frambuazlı yaş pasta çeşitlerini mutlaka denemelisiniz. 

LİVA SHOP’UN EFSANE LEZZETİ: FRAMBUAZLI PASTA

Frambuazlı pasta, frambuaz meyvesinin kendine has aromasıyla ipeksi pastacı kresmasıyla buluştuğu ve oldukça hafif bir lezzete sahip pasta çeşitlerinden birisidir. Hafif tatlıları sevenler tarafından frambuazlı yaş pasta sıklıkla tercih edilir. 

Pastalar hayatımızın özel olan kutlanacak her alanında damaklarımızı şenlendiren tatlılardır. Düğünler, iş terfileri, nişan merasimleri gibi özel anlara sevdiklerimizle paylaştığımız bu tatlar eşlik eder. Ancak pastalardan en çok üzerine dikilmiş mumları üflediğimiz doğum günlerinde görmekten hoşlanırız. 

Siz de hafif fresh tatları seviyorsanız Liva Shop’un efsane lezzeti olan frambuazlı pasta çeşitlerini denemelisiniz. 

FRAMBUAZLI PASTA FİYATLARI

Frambuazlı pasta fiyatları, kullanılan pasta malzemelerinin kalitesine, miktarına, büyüklüğüne ve çeşidine göre farklılık gösterir. Uzun yıllardır pastacılık sektöründe sizler için üretim yapan firmamız her zaman kaliteli üretim politikasıyla hareket etmektedir. Hijyen ve kaliteden taviz vermeden ve işinde usta kişilerle çalışıp ürettiğimiz yaş pasta modelleri ile en özel günlerinize eşlik etmekten mutluluk duyuyoruz. 

Liva Shop web sitesi üzerinden tüm doğum günü pastası çeşitlerini detaylı bir şekilde inceleyip damağınıza ve gözünüze hitap eden pastayı hızlı bir şekilde sipariş edebilirsiniz. İstenilen gün ve saatte adresinize teslim edilmek üzere size özel hazırlanan pastaları dönemsel kampanyalarla daha uyguna alabilmek için web sitemize üye olmayı unutmayın!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir